Kupovina izlozenog telkaca mala anketa ?

Forum na kojem možete pročitati pravila, te razne obavijesti.
perpetum
DivX v6.x.x

Kupovina izlozenog telkaca mala anketa ?

02 lip 2010, 11:42

Pozdrav !

Evo kako i sam naslov kaze zanima me a nije lose za forum da ljudi clanovi ovog foruma malo se izjasne kakvi su kupci i da li bi uzeli komad elektronike izloze a koji je koristen u samoj trgovini .

Evo palo mi je ovo napamet iz razloga sto je moj kolega jos iz srednje skole s kojim sam ostao u dobrim odnosima i nakon vise od 10 godina uzeo telku jucer izlozenu ali ne dobiva popust na izlozeno a time su ga ostetili posto su ga zavarali da je telkac izlozen samo 3 tj .
Naravno dosao je doma i provijerio koliko je zapravo telkac radio .
Kad ono :o :o :shock: :shock:
Radnih sati 1466 sati
Idemo eliminacijom da je upaljen nekih 160 puta ne vise sad da li je koji puta manje nebitno ali ovo mi je pokazatelj da je ipak bio izlozen dosta dugo ili da podijelimo te sate da je gorio u ducanu 11 sati dnevno dobivamo da je telkac gorio 4 mj 133 dana odnosno stavili smo da je telkac znaci +/ - bio upaljen najmanje toliko ovih 12 sati ipak nebi bilo realno zbog tolikog rada trgovine pa smo to odbili tih sat vremena .
Tehnologija je plazma i bio je telkac na Dinamic modu .
Znaci za njega sada nema uhodavanja ekrana jos k tome se vrtio onaj promo pansonic demo mode .
Uglavnom eto pa da cujemo druga iskustva ili komentar na ovo .
Da li je smio doma iz vlastite kucne radinosti napravit provijeru a da ne podlijeze da gubi jamstvo , da li moze otic u roku 7 dana im mamicu ..... i trazit povrat love ili jos bolje trazit da su ga prevarili pa dobit dio novca da mu spuste .

Eto zato sam i otvorio ovakvu temu da cujemo ljude kako reagiraju .
Uglavnom kupac je rekao da to njega ne hebe :lol: .
Pa da cujem iskustva i da mu kazem da li da ode trazit popust ili vratit tv .
Živili !
Bara
DivX 7

Re: Kupovina izlozenog telkaca mala anketa ?

02 lip 2010, 11:45

Treba reći koja je firma u pianju tako da se kod njih više ne kupuje, eto šta triba napravit.
fotografiranje-vjencanja-split.com
Ukažite nam povjerenje!
vodjaskitnica
HD DVD

02 lip 2010, 17:50

prije svega nije trebao uzimat TV bez provjere radnih sati u ducanu na licu mjesta i to pred prodavacima. a kad je doslo do ovog ja bih istog trena to vratio i trazio novac nazd.
i slazem se sa Barom, reci o kojem se ducanu radi.
Veki
Video CD

02 lip 2010, 18:33

Svašta danas možeš očekivati! Treba napisati ime te trgovine i upozoriti ljude da ne kupuju tamo.
I koja je to fora prodavati korišteni tv po cijeni novog?
Bara
DivX 7

02 lip 2010, 19:24

E baš to, to je sada polovni TV.
Ukažite nam povjerenje!
perpetum
DivX v6.x.x

02 lip 2010, 21:22

Da ne citiram svakog nije ducan kriv .Kriv je samo u toj mjeri sto je laz da je radio 3 tjedna a ne 1466 sati .
Nema ducan s tim veze nego je stvar kupca a kako je to ipak moj prijatelj iz davnih dana s kojim sam i danas ostao u dobrim odnosima ja bi rekao da ovisi o kupcu .
Njabolje je to sto je on rekao da to njega ne hebe ali ipak ja inzistiram da tu nađemo u 7 dana neki kompromis i da mu sugeriram da mu ipak moraju dati popust ipak tv nije nov .
Mozda bi bilo najbolje da se zaprijeti da vrati tv pa da vidimo da li ce dobit popust .
Nemojte se ljutit ali dajte se malo ipak obuzdajte pa sve se mora prodat pa tako i najnoviji 3d koji ce biti izlozen ali naravno cijena nesmije nikako biti ista pa sam zato to stavio na forum da mu kroz par dana znam reci da se sugerira i sta da trazi .
Ja bi direktno rekao da mora cijena ici dolje barem za 20 % .

Da ga uspijem nagovorit da ode u ducan .E to je ono pitao sam ga prije nego ide s kim ide kaze s bratom da me je zvao ja bi provijerio sati i rekao trgovcu .
Druskane moj zovi seficu koliko daje popust nije novo i jos sve u dinamic modu .
Sta se moze desit sa telkom ipak je plazma i ubijana 1466 sati na onom njihovom demo modu ?

LP!
monét
DivX v.3.x.x

02 lip 2010, 22:35

Koji god da je to ducan, neznalice su i nije ih briga za svoje artikle. Sad da li su lagali, mozda i nisu namjerno, pogotovo zato jer ne znaju. Da znaju, sigurno ne bi bila u dynamicu i sa demom!

Odgovor da li izlozena ili ne ovisi o tim stvarima, koliko dugo, na koji nacin (mode i materijal koji se vrti) i zna li prodavac uopce o njima, moze li provjeriti sate i tako dalje. Ako je sve ok, pravilno razradena i sa nestaticnim dijelovima, onda je ta plazma cak i najbolje rijesenje! Samo u vecini to nije tako, nazalost. Ovo je samo jedan primjer. Ipak, uvjeravam te da nije svuda tako.
sani
VHS kazeta

08 lip 2010, 11:15

meni su htjeli u technomaxu spustiti cijenu za 80 kn 42x20e koji je radio oko 1000 sati samo sam rekao dobro hvala do nevidjenja. :)
Bara
DivX 7

08 lip 2010, 18:30

Eto to sve govori o Technomaxu kao firmi no nažalost je većina kod nas takvih, to je ništa drugo doli polovan pola godine star TV i kao takav zaslužuje 'polovnu' cijenu.
Ukažite nam povjerenje!
Medokava
S-VHS kazeta

15 srp 2010, 16:55

Provjeren telkač.
Slučaj 1.
Kupio prijatelj T-resiver drito iz skladišta, došao kući proba??, ne radi, vraća ga natrag u butigu i sad počinje
ono pravo, servis itd. ... nakon mjesecipo, paovo nanovo.....
Slučaj 2.
Ja kupio lipnja 2008 LCD telkač koji je radio u butigi mjesec dana dobio uz TV na poklon Kučni kino
i dan danas gledamo naš 42pfl9603d_10 i do 10h dnevno.

Pa Ti budi pametan.

Natrag na “Obavijesti, pravila i ostale formalnosti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 20 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 18 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.