HD Svjetsko prvenstvo

Sve o HD programima iz svih izvora (zemaljski, satelitski, kabelski).
muljator
VHS kazeta

Re: HD Svjetsko prvenstvo

27 svi 2010, 21:48

jel mi moze tko reci koja bi mi bila najjeftinija opcija da pratim svetsko u hd-u.
po ovome to izgleda kao kupnja hd satelitskog recivera. ako je to jos tako jel iko zna za kakve jeftinije hd recivere, ja sam nasao za 1500 kn ali to mi je puno, i jel u meduvremenu dosla kakva nova mogucnost za pracenje prvenstva u hd-u
FootballFan
VHS kazeta

04 lip 2010, 17:58

Ja razmisljam o kupnji softwarea pa da gledam na compu. Monitor mi je HD, a opcija definitivno najjeftinija. Frend je instalirao sa neke stranice http://www.thebestnettv.info i slika je odlicna. Nikakve komplikacije oko instalacije, a programa tisuce za nekih 50ak $.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

04 lip 2010, 20:50

FootballFan, za te novce ovo je definitivno jednostavno rješenje. Internet vezu imaš, jedino bi trebalo provjeriti jel imaš dovoljnu propusnost za glatku HD reprodukciju...
Bringing Definition to High Definition
FootballFan
VHS kazeta

05 lip 2010, 13:48

Hvala,Darco, na postu.
Sinoc sam opet kemijao, kupiti ili ne kupiti, ali sam se ipak odlucio i nisam pozalio! Software je super! Imam maxadsl i slika je odlicna. Ono sto mi je najvaznije - moci cu gledati prvenstvo u HD, a svjetskih programa tisuce! Jos moram iskemijati spajanje compa na TV i ako to uspije - HRT vise od mene nece dobiti pretplatu! ;-)

Za te novce i nikakve komplikacije oko instalacije - definitivno idealno rjesenje! Ako nekoga jos zanima svjetsko prvenstvo i HD - definitivno najbezbolnije, a najefikasnije rjesenje - www.thebestnettv.info
matejuri
Video CD

05 lip 2010, 14:45

Darco, pošto imam i brzi internet i novi laptop sa hdmi izlazom, hoću li moći gledati svjetsko prvenstvo na 42x20 plazmi i hoće li slika biti dobra?
seabro
VHS kazeta

10 lip 2010, 08:52

FootballFan je napisao/la:Hvala,Darco, na postu.
/cut

Za te novce i nikakve komplikacije oko instalacije - definitivno idealno rjesenje! Ako nekoga jos zanima svjetsko prvenstvo i HD - definitivno najbezbolnije, a najefikasnije rjesenje - http://www.thebestnettv.info
kako funkcionira autorizacija, jel mogu na dva kompa instalirati taj software i gledati, recimo na poslu i doma???
capt.kirk
VHS kazeta

14 lip 2010, 15:03

A sada mi FootballFun lijepo odgovori gdje si na ovom škartu ud software-a zvanom SatelliteDirect našao bar jednu utakmicu s Sp-a makar i u SD rezoluciji???Navlačiš ovdje ljude na kupnju te bezvezarije i bacanje novaca....
vlatko
Video CD

18 lip 2010, 15:23

Upalim TV danas i kaže da je našao nove programe, hoću li skenirat, ja stisnem OK. Iz zZG-a sam.

Našao mi ZDF HD, ArteHD, Luxe TV HD, te još 20-tak programa regionalnih; SRT, POPTV, Kanal A, Slo1, Slo2, ali i programe kao Cartoon Network, Hallmark, TV 1000, National Geographic, Discovery Science, itd. te FOX Life, Fox Crime(ova dva mi pise encrypted)

Ja imam kabelsku(BT-Net, znaci ne B-Net) i na analognom imam uredno 60 programa koje oni nude u paketu. Sad mene zanima da li ovi programi koji su se pojavili lovim sam od sebe ili je to kabelski operater pustio? Necu da ih nazovem jer sada imam neke programe koje oni nemaju u ponudi, kao ZDF, Arte HD, itd. :mrgreen: Znaci da li je moguce da ja lovim gore navedene programe, neovisno o kab. operateru?

Uglavnom, slika na ZDF HD, fantastična. Upravo gledam sosjede, napred sosjedi slovenci!

Natrag na “HD programi”

Ads

Info tab

Ukupno je: 171 korisnik/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 169 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 295 dana 01 pro 2019, 13:14.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.