Mjesto za kratko predstavljanje

Forum gdje slobodno možete svratiti kad vam je dosta svega, pisati o čemu vas je volja i opustiti se u ugodnoj atmosferi.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Mjesto za kratko predstavljanje

26 ožu 2008, 21:11

Evo, u ovom topicu se možete ukratko predstaviti, koliko daleko želite ići na vama je u potpunosti.

Za početak, da kažem par riječi o sebi. Ljubitelj kvalitetne slike i zvuka, prije sam pratio samo zvuk, a otkako sam kupio LCD sve se više i više igram sa slikom. Inače dosta intenzivno pratim i računalne tehnologije i razvitak HD gaminga, tako da je ovo u neku ruku smisleni nastavak onoga što volim. Eto, toliko od mene...
Bringing Definition to High Definition
dragec52
S-VHS kazeta

Re: Mjesto za kratko predstavljanje

27 ožu 2008, 20:48

Haj.da se predstavim jer je to OK jer ću se češće javljati za savjete i pitanja znalcima za TV, satel.opremu,DVD snimače, HD uređaje i već što mi nebude jasno.Imam 56 godina i prof.vozač u Rijeci.Imam dvije sat.antene.Astru i HB i unazad godinu Digi TV. Imam 2 DVD snimača LG prvi modeli od 80 i Targu od 25oGB, 2 SONY Bravija TV LCD od 1o2 i 82 cm, sat.uređaja Humax 5400, digimaxIII i DIGI Hundai.Do sad bio zadovoljan s kvalitetom slike ali me svrbe prsti da kupim HD sat.uređaj upravo combo koji je testirao poštovani forumaš koji mi je i uljudno odgovorio na moja pitanja, ali ne ovdje na forumu.Ima smisla za humor i toćno je rekao da Hajduk neće osvojiti kup. :lol: :lol: Izvinite na duljini ubuduće ću biti kraći.Forum će zaživjeti samo ako budemo postali i održavali ga aktuelnim i atraktivnim.Vi koji znate puno i mi koji bi htjeli nešto ali imamo manjak znanja i vašeg iskustva.Pa gospodo iskažite se.

Izmjena: Post premješten u temu za predstavljanje Admin
hdfreak
DivX v.3.x.x

28 ožu 2008, 19:06

Pozdrav, prijateljima hd televizije i svim forumašima.
Otkako sam neplanirano kupio LCD i ostao onako blago šokiran :o (ne)kvalitetom slike putem analognog priključka krenuo sam u potragu za riješenjima kako bi mogao dobiti što bolju kvalitetu slike (naravno vidio sam LCD spojen s HDMI na kojem se vrtio HD Discovery i ostao paf :o ) i tako me potraga dovela do DVBT recivera a želja za bolje i više i na ovaj fantastičan forum.... :D ;)
TV: Samsung PS42C450 / BD-DVD: Blu-ray player LG BD550 / Notebook: Asus K61IC
FoXman
VHS kazeta
Kontakt:

25 tra 2008, 10:06

Pozdrav svima,

ovdje me je doveo najbolji internet prijatelj zvan Google jer sam u potražnji za savjetima što kupiti a i za drugim praktičnim savjetima po pitanju dijagonala i udaljenosti, LCD ili Plazma itd. a po tom pitanju je i otvoren topic u dijelu foruma Televizori ‹ Plazma televizori ‹ Panasonic ;)

O sadržajima na ovom siteu nemam gotovo nikakvo znanje i to je ono što me dovelo k vama kao i nada u razjašnjenje nekih mojih dilema.
To bi bilo to ;)
Doomsday
VHS kazeta

29 tra 2008, 20:06

Evala...

Ovde me doveja wob... :mrgreen:

Sve me interesira, u nekom momentu... Baš HD ovi čas ne, ali to se more sutra prominit, čin mi neko pokloni nešto šta će tražit još nešto drugo itd... :D

Lipo je vidit da se ide naprid... Gledat ću vas, zasad, više nego šta ću pisat... Ali doće vrime... Pomalo... 8-)

Adio... Zasad...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA...
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

29 tra 2008, 20:11

Dobrodošao Doomsday na forum! Nije baš da imaš ohrabrujuće ime, no kad te wob doveo onda ti nemam što za zamjeriti :D

He he, kako je wob počeo, uskoro će cijela Dalmacija biti ovdje... Još samo da nađem kakvog woba u Slavoniji i ovdje bude cijela Lijepa Naša :mrgreen:
wob
DivX v.3.x.x

01 svi 2008, 23:00

Javi se da ti izbijen kunu iz dzepa :mrgreen:
M_and_M
Video CD

02 svi 2008, 09:41

evo, prvi put na ovom podforumu. mene doveo wob preko PM-a na drugom forumu..iz ZG tak da nije samo Dalmacija. već sam prije saznao za site (kad sam kupio LCD TV) ali nije mi bilo do foruma, sve do tog PM i ohrabrujućeg poziva :D ko te naučio tako lijepo slagati pozivnice wobe?
CPU:E8200(2x2.66)|RAM:3.25GB|GRAFA: ati radeon hd 2600|HDD:250GB SATA II|LCD: Philips 32'' 1360*768
mrle
VHS kazeta

15 svi 2008, 16:36

Pozdrav svima,

slučajno sam naišao na forum tražeći neke informacije o HRT HD-u... Inače, trenutna mi je zanimacija slaganje HD sustava sa HTPC-om, pa ako nekog zanima nešto u vezi gledanja DVB-T HD programa na PC-u, spajanja na TV, grafičkih kartica sa HD dekoderima i slično, slobodno pitajte. ;)
TV: LG 37LF65 37" LCD | HTPC: Athlon X4 620 // nVidia 9600GT // DVB-T // Win7 | WDTV // b-rad FW
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

16 svi 2008, 21:34

mrle je napisao/la:Pozdrav svima,

slučajno sam naišao na forum tražeći neke informacije o HRT HD-u... Inače, trenutna mi je zanimacija slaganje HD sustava sa HTPC-om, pa ako nekog zanima nešto u vezi gledanja DVB-T HD programa na PC-u, spajanja na TV, grafičkih kartica sa HD dekoderima i slično, slobodno pitajte. ;)
Dobrodošao Mrle na forum, nadam se da ćeš ovdje nešto korisno naći za sebe, a i da ćemo svi mi od tebe nešto naučiti! Vidiš, već si mi pomogao - sjetio si me na kategoriju koju sam zaboravio dodati - HD na HTPC-jima!

Još jednom dobrodošao!

Natrag na “Pivnica "HD Televizija"”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno su: 33 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 32 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.