Mjesto za kratko predstavljanje

Forum gdje slobodno možete svratiti kad vam je dosta svega, pisati o čemu vas je volja i opustiti se u ugodnoj atmosferi.
steevy
S-VHS kazeta

Re: Mjesto za kratko predstavljanje

30 lis 2012, 08:02

tamo su ti na slikama :) na žalost ne pamtim oznake znam da su oba zajedno teška preko sto kila :D i da su imali odlične rivjue :) Sony ima 50 kg i ne mičem ga više od kad me zadnji puta štrecnulo u leđima :D HD DVD-ova ima negdje oko 20-tak jer sam za bagatelu preko oglasa kupio HD-DVD player Toshibu. kupujem ih preko ebaya i nisu skupi. zna ih se nać za već 40 kuna. LaserDiskovi su dosta skupi još uvijek i njih rijeđe kupujem ali ih svejedno ima oko 80-tak. a blu-rayeve samo slažem u regal, njih više ne brojim :) Sony smo testirali kao i R.Fosgate i oba idu do subsoničnih 18 Hz, barem po ton generatoru (osjete se u želucu i podrhtavanju namještaja). ludilo, brale :)
Najbolja je tehnologija ona koje još nema :mrgreen:
ex midleage
VHS kazeta

19 stu 2012, 21:03

Pozdrav ponovo. Iz mog nicka vidljivo je da sam i prije bio ovdje. Kako sam promijenio providera, a samim time i mail adresu, ne date mi da se prijavim pod svojim imenom. Možda bi odgovorni mogli nešto poduzeti po tom pitanju. Ako mi vratite staro ime reću ću vam šta sve ima novog kod mene. Pozdrav. Midleage
steeleye
HDTV ekspert

20 stu 2012, 23:26

Pozdrav, pošaljite Darcu pp da vidi može li se što učiniti...
midleage
Video CD

23 stu 2012, 17:35

Svaka čast, sve je po starom.
File001
S-VHS kazeta

16 pro 2012, 23:50

Pozdrav svima!

Ukratko, iz Crikvenice, 21 godina, radim u arhitektonskom uredu, u slobodno vrijeme (kojeg je u zadnje vrijeme dosta malo :mrgreen: ) gledam serije, pratim Formulu 1, igram igre na kompjuteru (uglavnom utrke i FPS), a za filmove sam odlučio nabaviti dobar HD televizor i prateću opremu što me je i dovelo do ove stranice i foruma, ali o tome ću se konzultirati sa ostalim članovima u drugoj temi.
Inače volim svakakve žanrove (ali najviše znanstvenu fantastiku i akciju), važno je da su film ili serija kvalitetni.
Recimo još da su mi među prvim sjećanjima gledanja televizije film 2001: A Space Odyssey i serija Star Trek: Voyager (od tud vjerojatno ta ljubav prema znanstvenoj fantastici).

Eto da ne duljim, to je uglavnom to, nadam se konstruktivnim raspravama i savjetima.
We may be on a road that has no turns
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

30 pro 2012, 22:02

File001, iako nisam Trekkie, ipak ti želim dobrodošlicu na forum ;)
Bringing Definition to High Definition
File001
S-VHS kazeta

01 sij 2013, 17:02

Darco je napisao/la:File001, iako nisam Trekkie, ipak ti želim dobrodošlicu na forum ;)
:lol: Hvala!
Ma nisam ni ja neki ludi Trekkie kakvih ima u svijetu, ali zbog koncepta mi je interesantna, a zbog nostalgije ću uvijek s guštom pogledati neku epizodu, pogotovo Voyager. Ništa više od toga.
Zaparavo se niti ne sjećam kada sam zadnji put gledao pogledao jednu epizodu :mrgreen: Sad čekam da remasteriraju ostatak serija u 1080p sa surround zvukom pa ću onda opet pogledati neke omiljene epizode (na televizoru koji je u procesu nabave).
We may be on a road that has no turns
Dracula
VHS kazeta
Kontakt:

04 sij 2013, 13:19

Evo da se i ja predstavim, Siniša iz Donjeg Miholjca, bavim se fotografijom, web dizajnom i programiranjem, virtualne šetnje pravim (3Dpanorame) , malo mobilne aplikacije (Režije - kontrola kućnih režija) itd.
Odlučio kupiti novi TV pa naletio na HDTelevizija, iskreno drago mi je da postoji forum i site da mi koji nismo u tim tehnologijama možemo relativno brzo savladati tehnologiju i doći kvalitetnih informacija šta i kako da ne bude kasnije nisi se raspitao.

Kako sve više i više ljudi koriste mobilne uređaje bilo bi super da dodate podršku za Tapatalk na mobilnim uređajima tako da bude lakše navigiranje i odgovaranje na forumu koristeći smartphone i tablete.

Pozdrav svima na forumu! :D
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

04 sij 2013, 21:43

Pozdrav Dracula i hvala na predstavljanju! Vidim da imamo mnogo sličnosti što se interesa tiče, uz iznimku što se još nisam bavio 3D panoramama - tvoja stranica jako dobro izgleda, panorame odlično izgledaju.

Tapatalk je upravo implementiran :).
Bringing Definition to High Definition
Dracula
VHS kazeta
Kontakt:

05 sij 2013, 09:03

Super radi sve no please piše tvoje ime umjesto imena foruma, mislim nije problem :lol: al treba pisati HDtelevizija jel.. pa please promjeni to u postavkama profila. :D

tnx na pohvalama, trudimo se :)

Natrag na “Pivnica "HD Televizija"”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 31 korisnik/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 29 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.