Na koji način kupijete nove tehnologije..........?

Forum gdje slobodno možete svratiti kad vam je dosta svega, pisati o čemu vas je volja i opustiti se u ugodnoj atmosferi.
godskiller
Video CD

Na koji način kupijete nove tehnologije..........?

27 sij 2010, 17:41

Možda je naslov malo nejasan,interesira me na koji način znači kupujete tehničku robu,recimo plasme,lcd,računala.............. itd,jel jednostavno u dućan kartica i to je to ili ipak............
recimo ja imam plan kupovine i svaki misec ovisno omogućnostima odvojim i tako skupljam,recimo zaželim kupiti playstation 3,neću otići u dućan i kupiti nego određeno vrime skupljam lovu i onda za cash kupim,pa bi tako playstation 3 kupiu u listopadu,studenom,znači za 10-11 miseci,sve stvari koje sam dosad kupio su kupljene na taj način.
Interesantna je stvar da mi se uvik desi da skupim lovu mnogo prije roka,ali najgore da sad već imam lovu za playstation 3,plasmU itd al mi nije gušt nego malo po malo
ZRNO PO ZRNO POGAČA
CIGLA PO CIGLA PALAČA

Sve šta kupujem kupujem na cash,tako da se mogu dogovoriti u dućanu za nižu cijenu nego što piše na cijeniku,karticu jednom davno dobio,nisam uopće otvara kovertu sa pinom nego nakon nekog vrimena bacia u smeće,
ALI to sam ja
Svi znamo da je T.Edison proizveo el. svjetlo/sustav za domaćinstva, G.Marconi smislio radio i G.Westinghouse sagradio prvu hidroelektranu.Svi znaju te "činjenice",ali nisu u pravu.ČOVJEK koji je SANJAO ove stvari i IZUMIO je NIKOLA TESLA
vlatko
Video CD

Re: Na koji način kupijete nove tehnologije..........?

27 sij 2010, 18:46

2009.

Stereo sustav - 7,000 kn
Plazma - 7,000 kn

Konto 2010:
go kartica - dug od 7,000 kn
minus po kartici - 3,500 kn

:lol:

Eto tako kupujem. Kupi pa krpaj kako znas i umijes. :D
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Na koji način kupijete nove tehnologije..........?

30 sij 2010, 22:31

Blažena GO kartica, a Vlatko? :D

Ne kupujem ništa "na slijepo" i uživam u čitanju recenzija, guglanju i gledanju YouTube "hands on" recenzija prije no što ostavim novce u nekom od dućana. Naravno, period istraživanja ovisi i o cjenovnoj kategoriji onoga što mislim kupiti, primjerice kad sam kupovao subwoofer u vrijednosti odo 4 - 5 kuna tri mjeseca sam tražio, slušao i educirao se, dok primjerice USB čitač kartica (zadnje kupio SanDisk ImageMate) sam kupio par sati nakon što sam naletio na njegovu recenziju.
Bringing Definition to High Definition

Natrag na “Pivnica "HD Televizija"”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 36 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 35 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23586.
Ukupno tema: 3031.
Ukupno korisnika/ca: 7442.
Najnoviji/a korisnik/ca: Mladen05.
Rođendan, danas, nema nitko.