Roba s greškom

Forum gdje slobodno možete svratiti kad vam je dosta svega, pisati o čemu vas je volja i opustiti se u ugodnoj atmosferi.
van helsing
VHS kazeta

Re: Roba s greškom

04 vel 2013, 00:22

Mislim da u ovoj firmi to nece ici bas tako lako,ali ne zelim da trcim pred rudu,sutra ga nosim nazad.
Inace sve sam sacuvao,osim najlona u koji su bili upakovani stalak,upustvo,daljinac itd.
van helsing
VHS kazeta

04 vel 2013, 13:16

Sada se vratio iz radnje gdje sam kupio tv.
Ostao sam bez teksta i prijatno iznenadjen.
Vozeci se nazad kuci,razmisljao sam da li je moguce da kod nas u BiH ima onako ljubaznih ljudi.
Tv sam unio u radnju,objasnio problem shefu i jos dvojici trgovaca,oni me pitaju zelim li drugi tv,isti tv,veci tv,drugog proizvodjaca,novac,samo da im kazem sta zelim ..
Mene je zanimao isti model kao sto reklamiram,ili neki sa vise incha,ali samo samsung,nazalost nemam novca da toliko doplatim za modele koje trenutno imaju u radnji.
Trenutno nemaju ovaj model,ali za par dana ce stici,ako ne mognem ja doci po njega,oni ce dostavit na adresu.
Ovaj tv koji sam nosio na reklamaciju su mi dali da se sluzim njime dok ne stigne novi.
Ako sam dobro shvatio,najbitnije je sto sam sacuvao amalazu / kutiju, u kojoj je dosao tv i sto nije proslo 7 dana od dana kupovine,ali nisam siguran.
Cak mi nisu dozvolili da ja iznesem tv do auta,nego su oni to uradili.
Ne znam sta da kazem,jednostavno zvuci mi pomalo nevjerovatno nakon raznoraznih losih iskustava i dogadjaja koje sam dozivjeo.
Javim kada dobijem novi tv.
pavle
HD DVD
Kontakt:

04 vel 2013, 21:20

van helsing je napisao/la:Sada se vratio iz radnje gdje sam kupio tv.
Ostao sam bez teksta i prijatno iznenadjen.
Vozeci se nazad kuci,razmisljao sam da li je moguce da kod nas u BiH ima onako ljubaznih ljudi.
Tv sam unio u radnju,objasnio problem shefu i jos dvojici trgovaca,oni me pitaju zelim li drugi tv,isti tv,veci tv,drugog proizvodjaca,novac,samo da im kazem sta zelim ..
Mene je zanimao isti model kao sto reklamiram,ili neki sa vise incha,ali samo samsung,nazalost nemam novca da toliko doplatim za modele koje trenutno imaju u radnji.
Trenutno nemaju ovaj model,ali za par dana ce stici,ako ne mognem ja doci po njega,oni ce dostavit na adresu.
Ovaj tv koji sam nosio na reklamaciju su mi dali da se sluzim njime dok ne stigne novi.
Ako sam dobro shvatio,najbitnije je sto sam sacuvao amalazu / kutiju, u kojoj je dosao tv i sto nije proslo 7 dana od dana kupovine,ali nisam siguran.
Cak mi nisu dozvolili da ja iznesem tv do auta,nego su oni to uradili.
Ne znam sta da kazem,jednostavno zvuci mi pomalo nevjerovatno nakon raznoraznih losih iskustava i dogadjaja koje sam dozivjeo.
Javim kada dobijem novi tv.

Bravo, to su vistinske profesionalce koji imaju njuh za trgovinu i sigurno su te zadrzali za svoji veran kupac,bas mi je drago to sto si zavrsio dobro posao i srecno,jos ima po nekih razumne ljude sto mi je vrlo drago.
van helsing
VHS kazeta

09 vel 2013, 22:20

Juce poslijepodne preuzeo drugi tv,kako je i bio dogovor.
Jos uvijek ne mogu da vjerujem da ima takvih trgovaca i trgovackih kuca kod nas u BiH.
pavle
HD DVD
Kontakt:

09 vel 2013, 23:43

super,dobro ga sluzi! ;)
van helsing
VHS kazeta

16 lis 2013, 18:41

Nazalost,ne sluzi dobro :-(
Nekad pocetkom marta mjeseca sam primjetio u desnoj strani ekrana bijelu mrlju,velicine zrna graska,otprilike.
Medjutim,izdesavalo se dosta stvari po pitanju mog zdravlja,tako da je to bilo nebitno,ali sada me iritira :-) .
Pojavile su se jos dvije bijele linije,i jos jedna bijela mrlja,malo veca od prve,i sve je to na desnoj strani ekrana. Ove linije su cca 5-6 cm duzine,jedna iznad druge,malo razmaknute. Posebno se ovo primjeti kada su nogometne utakmice,scene koje imaju bijelu podlogu itd. TV je pod garancijom,ako je odnesem u servis,da li ova pojava podlijeze garanciji? I najgore sto nemam drugi tv da se sluzim dok bude na servisu.

Tapatalk 2

Natrag na “Pivnica "HD Televizija"”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23563.
Ukupno tema: 3019.
Ukupno korisnika/ca: 7425.
Najnoviji/a korisnik/ca: Setkanaoknorew.
Rođendan, danas, nema nitko.