Stare modele pustimo u mirivinu?

Forum gdje slobodno možete svratiti kad vam je dosta svega, pisati o čemu vas je volja i opustiti se u ugodnoj atmosferi.
pavle
HD DVD
Kontakt:

Stare modele pustimo u mirivinu?

21 srp 2013, 12:47

Dali je doslo vise vreme da stare serije pustimo u mirovinu a vise se naklonimo na nove serije ?

Moje misljenje je da vise razlika u ceni izmedju nove i stare serije je veoma mala,i vise se ne isplati kupiti stari model zato sto mozemo za malo novca plus kupiti novi model,starih modela sve vise se forsiraju od strane trgovca zato da ne bi izgubili novac i zato imaju akcije za cistenje tv stare game proizvoda,i tako ono sto je bilo i na servisu vrateno i to se vidi prodati, i onaj sto nije dovoljno uputen u ovoj sitoaciji kupice vakav TV zato sto na raftu ima dobru cenu,neznam kako je po drugih regija ali pretpostavljam da je slicno ,kod nas vise imamo 42LA641 za 685evra i nude ga sa 9para naocale,ili pak SAMSUNG 32f4500 na promociju za 375evra ,39f5300 na promociju za 490 evra,SONY 40R470 za cenu 440 evra i t.d,znaci vise i nove srije su povolne da ih imamo zato sto nude posavremene pervomanse koji imaju nove procesore,matrice,smart platforme i t.d.
Ovo ne znaci da ne uzmemo neki dobar tv po povolne uslove,ali mora da budemo oprezni i pazljivo ispitati dali tv je u urednom i ispravnom stanju,bez ogrebotina i mehanickih ostetenja,moj saved uvek barajte fabricki spakiran tv,posebno ako se radi o plazmi.
Ovo je moje licno mislenje ,isto bi me zanimalo i vase misljenje oko starih i novih modela.

Natrag na “Pivnica "HD Televizija"”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno su: 43 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 41 gost.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23589.
Ukupno tema: 3040.
Ukupno korisnika/ca: 7351.
Najnoviji/a korisnik/ca: culibrkd.
Rođendan, danas, nema nitko.