Razočarenje u Philips

Sve o televizorima marke Philips.
Bela
DivX v6.x.x

Re: Razočarenje u Philips

30 svi 2012, 11:08

Svi moramo biti svjesni da je media player u tv-u modni dodatak, ili player za povremeni pregled slika, divixa i sl. bez ikakvih ozbiljnih namjera, ako se hoce pravi hd ugodjaj treba spojiti kakva blu ray, ili hd player (wd, mede8er, philips i sl.) ako nista onda radi gluposti koju guraju proizvodjaci tv-ova da se na optickom izlazu dobija samo stereo, cak i samsung koji ima najbolji media player daje samo 2.0 na izlazu tako da svim vlasnicima recivera ostaje samo dobar player, ako hoce da imaju 5.1 ili 7.1, dolby, dts i sl.
Josipdoc
VHS kazeta

09 vel 2013, 11:44

raspizdio me PHILIPS 32PFL6007K LED 3D TV

tv sam kupio 15.01.2013 u elipso trgovini cijena 4500 kn gotovina
idemo redom ispod darkove recenzije sam vec napisao sto me mući al da ponovim
- HD Natural motion je goli kur.. i moras ga iskljuciti da nebi vidio u brzim scenama oko objekata kockice i neobjasnjive slicice pa sam ga iskljucio i sad je ok
- SUČELJE mu je sporo al ajde preso sam preko toga naviknes se
- SMART TV funkcije: facebook radi ok, youtube radi ok samo moras tipkat preko i remote funkcije sa iphona kojem cesto puca veza sa tv-om, njihov mail uopce nefunkcionira trazi imam ili pop 3 da se ukljuci u postavkama , ja imam firefox ukljucio sam te opcije ali nista neda se spojiti,
- DLNA povezivanje sa racunalom radi ali neocitava titlove, moras se zajebavat sa onim Twonky programom koji je bezveze, ocitava dvd film, mp3 i slike al se zna zablokat ili ugasiti tv sto je tuzno
- USB radi, ocitava 3d filmove sbss, mp3, slike i titlove ali se font nemoze promijeniti mislim na veličinu,
i cesto nakon polovice filma titlovi znaju nestati pa moras ponovo ukljuciti film i premotati - uzas
te se nekad tv zna samo zablokirat i ugasiti
- skype nisam probao jer nemam njihovu sugavu kameru, imam logitech hd 270 webcam pitao sam darka dal se moze spojiti ta kamera il bilo koja druga plug n play al nisam dobio odgovor
- DALJINSKI UPRAVLJAĆ je ok ugodan za držanje ali zvuk tipki ono skljocanje je uzasno pogotovo ako moras na youtubu istipkati sto želiš
- ZVUČNICI kod dubljih tonova basa prde i probijaju ako je tv jace pojaćan - i to se cuje valjda plastika kako žbreči
- ZVUK evo sinoć gledam youtube u komadu sat vremena i nakon toga jednostavno prebacio na TV PROGRAM preko daljinca i odjednom pocne nesto zujati , žbrečati, sve popizdilo prebacim na drugi kanal isto trerci isto.. to je zvuk kao na dial up modemu prije 15 godina ako se sjecate onog zvuka (dobro to se moglo iskljuciti na kompu) onda sam ugasio tv pa upalio i sve je opet uredu , sa slikom je bilo sve uredu samo zvuk
- PITANJE I VOLIO BIH ODGOVOR kad sam prvi puta upalio tv odmah sam i instalirao novu nadogradnju bezicno preko wifi-a, sad na netu procitao da sam trebao poslije azuriranja ugasiti tv iskopcati iz struje i nakon minutu upaliti eh ja to nisam napravio jer nisam znao jbg. jel to velika greska dal se moze tv vratiti na tvornicke postavke pa da ponovno instaliram azuriranja ili ne. jer navode da se tv nebi smio downgradeati iliti vracati na prijasnja azuriranja sto mi je ciniti?????????
- koja su moja PRAVA GARANCIJE, dal je taj tv ispravan, dal se moram pomiriti s bugovima, jer tv nije star ni mjesec dana, dal da ga zamjenim za drugi ili neku drugu marku

pozz i molim pomoć
pavle
HD DVD
Kontakt:

09 vel 2013, 15:18

Josipdoc je napisao/la:raspizdio me PHILIPS 32PFL6007K LED 3D TV

tv sam kupio 15.01.2013 u elipso trgovini cijena 4500 kn gotovina
idemo redom ispod darkove recenzije sam vec napisao sto me mući al da ponovim
- HD Natural motion je goli kur.. i moras ga iskljuciti da nebi vidio u brzim scenama oko objekata kockice i neobjasnjive slicice pa sam ga iskljucio i sad je ok
- SUČELJE mu je sporo al ajde preso sam preko toga naviknes se
- SMART TV funkcije: facebook radi ok, youtube radi ok samo moras tipkat preko i remote funkcije sa iphona kojem cesto puca veza sa tv-om, njihov mail uopce nefunkcionira trazi imam ili pop 3 da se ukljuci u postavkama , ja imam firefox ukljucio sam te opcije ali nista neda se spojiti,
- DLNA povezivanje sa racunalom radi ali neocitava titlove, moras se zajebavat sa onim Twonky programom koji je bezveze, ocitava dvd film, mp3 i slike al se zna zablokat ili ugasiti tv sto je tuzno
- USB radi, ocitava 3d filmove sbss, mp3, slike i titlove ali se font nemoze promijeniti mislim na veličinu,
i cesto nakon polovice filma titlovi znaju nestati pa moras ponovo ukljuciti film i premotati - uzas
te se nekad tv zna samo zablokirat i ugasiti
- skype nisam probao jer nemam njihovu sugavu kameru, imam logitech hd 270 webcam pitao sam darka dal se moze spojiti ta kamera il bilo koja druga plug n play al nisam dobio odgovor
- DALJINSKI UPRAVLJAĆ je ok ugodan za držanje ali zvuk tipki ono skljocanje je uzasno pogotovo ako moras na youtubu istipkati sto želiš
- ZVUČNICI kod dubljih tonova basa prde i probijaju ako je tv jace pojaćan - i to se cuje valjda plastika kako žbreči
- ZVUK evo sinoć gledam youtube u komadu sat vremena i nakon toga jednostavno prebacio na TV PROGRAM preko daljinca i odjednom pocne nesto zujati , žbrečati, sve popizdilo prebacim na drugi kanal isto trerci isto.. to je zvuk kao na dial up modemu prije 15 godina ako se sjecate onog zvuka (dobro to se moglo iskljuciti na kompu) onda sam ugasio tv pa upalio i sve je opet uredu , sa slikom je bilo sve uredu samo zvuk
- PITANJE I VOLIO BIH ODGOVOR kad sam prvi puta upalio tv odmah sam i instalirao novu nadogradnju bezicno preko wifi-a, sad na netu procitao da sam trebao poslije azuriranja ugasiti tv iskopcati iz struje i nakon minutu upaliti eh ja to nisam napravio jer nisam znao jbg. jel to velika greska dal se moze tv vratiti na tvornicke postavke pa da ponovno instaliram azuriranja ili ne. jer navode da se tv nebi smio downgradeati iliti vracati na prijasnja azuriranja sto mi je ciniti?????????
- koja su moja PRAVA GARANCIJE, dal je taj tv ispravan, dal se moram pomiriti s bugovima, jer tv nije star ni mjesec dana, dal da ga zamjenim za drugi ili neku drugu marku

pozz i molim pomoć
To je softverski problem koji maci PHILIPS modele,nista nisi pogresio oko instaliranje softwera,to je pravilo kade instaliras novi softwer preko USB stika,za sada moras to prijaviti servisu pa oni bi odlucili dali, popraviti tv ili zameniti za novi,moras posetiti servis ili samo koristiti tv za gledanje kanale,mislim da nemas zakonsko pravo zameniti tv tamo gde si kupio ili traziti novac natrag ,zato ostaje opcija servis,barem kod nas je tako.
Josipdoc
VHS kazeta

10 vel 2013, 14:10

hvala na odgovoru eto neznam sta da radim, tv mi je ok al ti neki bugovi ubijaju, probijanje zvuka, sporost sucelja i neki neucinkovite postavke tipa hd natural motion koji nije ni za k...

ja znam ako odnesem tv u servis da ce on raditi perfektno i onda cu popizdit, jer se to dogođa rijetko, pozz
pavle
HD DVD
Kontakt:

10 vel 2013, 22:28

Josipdoc je napisao/la:hvala na odgovoru eto neznam sta da radim, tv mi je ok al ti neki bugovi ubijaju, probijanje zvuka, sporost sucelja i neki neucinkovite postavke tipa hd natural motion koji nije ni za k...

ja znam ako odnesem tv u servis da ce on raditi perfektno i onda cu popizdit, jer se to dogođa rijetko, pozz

Moj savet,kupi neki medija pleer SMART i zavrsio si posao oko smart opcije i reprodukcii filmova,sto sr tice hd natural motion uvek drzi off,i cekaj neke bolje dane za novi softver da se to malo sredi.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

11 vel 2013, 23:02

Josipdoc, nisi jedini koji ima peh da kada uređaj koji ne radi dobro odneseš na servis i tamo kao za inat sve radi super. Što se Philipsa tiče, konkretan model ima mnogo softverskih problema i koliko vidim nisu ih još uvijek riješili što je zbilja žalosno, sve što mogu preporučiti jest pisati sve što te smeta na njihovom support forumu jer ih se jedino tako može potaknuti da nešto od toga i riješe...
Bringing Definition to High Definition
adrej
VHS kazeta

19 svi 2013, 15:12

Darco je napisao/la:....sve što mogu preporučiti jest pisati sve što te smeta na njihovom support forumu jer ih se jedino tako može potaknuti da nešto od toga i riješe...
Sorry, ali ništa od toga. Iste sam probleme imao i ja prije cca 2 godine, garancija, pa sam čekao update FW, pa opet čekaš, pa se žališ na njihovom forumu, pa opet čekaš, pa instaliraš novi FW, pa mi se počeo TV gasiti sam od sebe. Nisam više ništa dirao, skinuo sam internet i DLNA konekciju. Koristim ga kao pure TV, kupio media player za pogledati koji film sa normalnim titlovima i to je sve.
Zovem, nadobudno, servis, odgovor je da nije hardwerska greška i neka čekam udate. Šipak! Godine prolaze, problem isti.
Polovni uređaj prodaju za ne tako male novce.
Preostalo mi je da se žalim na njihovom forumu. Valjda sam bio prekritičan, pa su me banirali. Toliko o otvorenim sugestijama korisnika, očito loše podnose kritike.

PHILIPS NO MORE!

pozz
pavle
HD DVD
Kontakt:

19 svi 2013, 16:58

adrej je napisao/la:
Darco je napisao/la:....sve što mogu preporučiti jest pisati sve što te smeta na njihovom support forumu jer ih se jedino tako može potaknuti da nešto od toga i riješe...
Sorry, ali ništa od toga. Iste sam probleme imao i ja prije cca 2 godine, garancija, pa sam čekao update FW, pa opet čekaš, pa se žališ na njihovom forumu, pa opet čekaš, pa instaliraš novi FW, pa mi se počeo TV gasiti sam od sebe. Nisam više ništa dirao, skinuo sam internet i DLNA konekciju. Koristim ga kao pure TV, kupio media player za pogledati koji film sa normalnim titlovima i to je sve.
Zovem, nadobudno, servis, odgovor je da nije hardwerska greška i neka čekam udate. Šipak! Godine prolaze, problem isti.
Polovni uređaj prodaju za ne tako male novce.
Preostalo mi je da se žalim na njihovom forumu. Valjda sam bio prekritičan, pa su me banirali. Toliko o otvorenim sugestijama korisnika, očito loše podnose kritike.

PHILIPS NO MORE!

pozz
\

Mislim da i ove godisne modeli imati slican pronlem,TP VIZION nada se da su resili neke nedostatke ali i ove godine
bice problema oko softvera,slika top ali softver uzas.
Visi imam neke informacije da 5 serija ove godine daje slicne probleme kao i proslogodisne modele,naravno softverske.
frx1
VHS kazeta

26 pro 2014, 21:34

Poz, da ne otvaram novi tread, imam pfl8404 i nisam uspio upogoniti preko usb.a da radi srt tj. titlovi.
Ima mozda neko ideju kako to podesiti? SW je Q5481-0.26.78.0 iz 9.07.2010. Na ph stranicama mi ne nudi noviji firmware.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

30 pro 2014, 19:37

Probajte preimenovati datoteke ovako: film.mkv (ili koja je već ekstenzija) i film.srt.

Ako to ne pomogne, lako titl možete ukomponirati u MKV spremnik putem ovog programa: http://www.videohelp.com/tools/MKVtoolnix

Na prosječnom računalu ovaj proces traje par minuta, možda čak i manje ovisno o veličini datoteke.
Bringing Definition to High Definition

Natrag na “Philips”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 25 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.