Problem sa Tv PHILIPS 32PFL3008H/12

Sve o televizorima marke Philips.
mariovo
VHS kazeta

Problem sa Tv PHILIPS 32PFL3008H/12

03 sij 2014, 16:08

Pre odprilike 6-7 meseci kupio sam tv PHILIPS 32PFL3008H/12 i od pocetka imam probleme. Prilikom razvrstavanja kanala ili imenovanje kanala i uopste prilikom rada sa daljinskim upravljacem kao i prilikom gledanja filmova sa USB i premotavanjem napred ili nazad, dolazilo je do blokiranja televizora i uopste nikakve komande nisu radile. Morao sam da ga iskljucim sa napona i ponovo ukljucim da bi radio. Odneo sam ga na servis i tamo su mi promenili maticnu plocu. I nakon te operacije jos imam problema. Prilikom premotavanja filmova ponekad dolazi do gublenja zvuka. Sada se pomerio datum na 2038 godinu i sat stoji na 00:00 i nikako ne moze da se podesi. Molim vas ako imate nekakva iskustva sa ovim modelom da mi odgovorite. Izvinjavam se za gramaticke greske ja sam iz Makedonije.
Hvala svima
pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: Problem sa Tv PHILIPS 32PFL3008H/12

03 sij 2014, 16:20

mariovo je napisao/la:Pre odprilike 6-7 meseci kupio sam tv PHILIPS 32PFL3008H/12 i od pocetka imam probleme. Prilikom razvrstavanja kanala ili imenovanje kanala i uopste prilikom rada sa daljinskim upravljacem kao i prilikom gledanja filmova sa USB i premotavanjem napred ili nazad, dolazilo je do blokiranja televizora i uopste nikakve komande nisu radile. Morao sam da ga iskljucim sa napona i ponovo ukljucim da bi radio. Odneo sam ga na servis i tamo su mi promenili maticnu plocu. I nakon te operacije jos imam problema. Prilikom premotavanja filmova ponekad dolazi do gublenja zvuka. Sada se pomerio datum na 2038 godinu i sat stoji na 00:00 i nikako ne moze da se podesi. Molim vas ako imate nekakva iskustva sa ovim modelom da mi odgovorite. Izvinjavam se za gramaticke greske ja sam iz Makedonije.
Hvala svima
to je vobicaeni problem koji se moze desiti PHILIPS tv ,posebno modele koje su u niskoj kalasi kao sto je ovaj model PFL3008 koj je dosta jeftin ali ima idosta softverske probleme koje i vi same ste nabrojale,opet vam se desio softverski problem i moja preporuka odnesite tv u servis i to pod hitno i ako vam se sreca pozlati da ne mogu napraviti tv da bi dobili servisnu zamenu i kupili neki drugi model,za srecom.
uvaman
VHS kazeta

Re: Problem sa Tv PHILIPS 32PFL3008H/12

05 lip 2014, 19:51

Evo i mene sa sličnim problemom.

Kupio sam prije 13 dana Philips PF47 7179 dao milju eura i znao sam za sporo sucelje ali da
će mi daljinski poludit i da neću ništa moći napraviti ni promjenit kanal, uđe u 2 opcije i što god stisnem isto se dogodi, izađe i uđe u opciju. Probao iskopčat iz struje, ništa... Ne mogu ići na nikakav reset kad mi nedozvoljava.
Mogu ga jedino ugasit na tipku iza na tv-u ili preko strujnog kabla.

Pa se pitaj koja mu je pm i sta je ovo? Niti smo cackali po tv-u, jedino se nije htio spojit na wifi nema meda, muke mucit da se spoji na net..Dali je to do tv ili daljinskoga...Sumnjam da je do daljinskog nekako...

Natrag na “Philips”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 18 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 17 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.