Samsung J6272 - diskusija

Sve o televizorima marke Samsung
sudac
VHS kazeta

Samsung J6272 - diskusija

30 lis 2015, 13:43

Evo, ne znam koliko ima vlasnika ovog TV-a, no ako bude voljnih, tu možemo pisati svoja iskustva i pitanja...

Budući da sam u novom stanu, internet dolazi kroz koji dan, pa će tek onda krenuti igranje i isprobavanje. Za sad sam namjestio jedino programe. :)

Zanima me jedna stvar. Prvo sam htio kupiti prošlogodišnji TV H6400 koji je dolazio s dva daljinska - standardnim i smart remote (onaj ovalni).
Na kraju sam se odlučio na ovogodišnji smart TV J6272 koji dolazi samo sa standardnim daljinskim.

Mene zanima informacija koju nigdje ne mogu pronaći... Ako naknadno kupim smart remote, dal je moguće da mi pomoću njega na TV-u rade funkcije poput pointera ili upravljanja glasom, ili ipak i sam TV mora imati podržanost za navedene mogućnosti?

EDIT: Nakon chata sa Samsung korisničkom službom, zaključak je da su funkcije koje sam spomenuo stvar daljinskog, ali i samog TV-a, te ako smart remote nije isporučen s kupljenim TV-om, njegova naknada nabava nema neki smisao.
pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: Samsung J6272 - diskusija

31 lis 2015, 02:05

sudac je napisao/la:Evo, ne znam koliko ima vlasnika ovog TV-a, no ako bude voljnih, tu možemo pisati svoja iskustva i pitanja...

Budući da sam u novom stanu, internet dolazi kroz koji dan, pa će tek onda krenuti igranje i isprobavanje. Za sad sam namjestio jedino programe. :)

Zanima me jedna stvar. Prvo sam htio kupiti prošlogodišnji TV H6400 koji je dolazio s dva daljinska - standardnim i smart remote (onaj ovalni).
Na kraju sam se odlučio na ovogodišnji smart TV J6272 koji dolazi samo sa standardnim daljinskim.

Mene zanima informacija koju nigdje ne mogu pronaći... Ako naknadno kupim smart remote, dal je moguće da mi pomoću njega na TV-u rade funkcije poput pointera ili upravljanja glasom, ili ipak i sam TV mora imati podržanost za navedene mogućnosti?

EDIT: Nakon chata sa Samsung korisničkom službom, zaključak je da su funkcije koje sam spomenuo stvar daljinskog, ali i samog TV-a, te ako smart remote nije isporučen s kupljenim TV-om, njegova naknada nabava nema neki smisao.
ne mozete koristiti smart remont kontroler na ovaj model i da mozete negde nabavit ,postavite waerles tipkovicu i mis i olaksate posao pri rad na smart platformi,odlican tv i niste pogresili,mislim da ima i satelitski tjuner ,u zdravje ga sluzite.
sudac
VHS kazeta

31 lis 2015, 21:14

Hvala Pavle na savjetu. Naći ću neku wireless tipkovnicu manjih dimenzija i miš. Mislim da će to fino funkcionirati.
marioart
VHS kazeta

06 stu 2015, 10:55

planiam i ja kupiti baš taj model... kako se ponaša u normalnom radu... kako su brzi izbornici, da li dugo učitavaju aplikacije, kako brzo prebacuje programe?
pavle
HD DVD
Kontakt:

10 stu 2015, 18:55

marioart je napisao/la:planiam i ja kupiti baš taj model... kako se ponaša u normalnom radu... kako su brzi izbornici, da li dugo učitavaju aplikacije, kako brzo prebacuje programe?
kada kupite morace te da napravite abdejt sowtvera da bi se se ovo ubrzalo,sa cetvorojazdreni procesor radi se glatko i sigurno i veoma brzo.
botastejem
VHS kazeta

12 pro 2015, 08:37

Pozdrav,

kupio sam navedeni tv pa imam par pitanja:

da li je moguće nekako podesiti veličinu i izgled titlova na media playeru?
da li se sadržaj koji je snimljen na usb može nekako reproducirati na pc-u?
da li postoje negdje nekakave postavke za kalibraciju navedenog modela ?

Hvala!
pavle
HD DVD
Kontakt:

12 pro 2015, 16:57

botastejem je napisao/la:Pozdrav,

kupio sam navedeni tv pa imam par pitanja:

da li je moguće nekako podesiti veličinu i izgled titlova na media playeru?
da li se sadržaj koji je snimljen na usb može nekako reproducirati na pc-u?
da li postoje negdje nekakave postavke za kalibraciju navedenog modela ?

Hvala!
1.kada reproducirate sadrzaje imate seting na samom medija pleeru i specijalne opcije samo za titlove(kliknite tipku TULS na dalecinski), tamo mozete promenite velicinui i podesiti edkoding slova.
2.nemozete od usb da reprodusirate na pc.
3.postavite tv na movie mod u setingu slike i bicete najblizi do kalibrirani tv.
botastejem
VHS kazeta

07 sij 2016, 20:32

Hvala na informacijama!
marioart
VHS kazeta

31 sij 2016, 15:19

Ja sam odusevljen sa ovim modelom. Zna li tko kako pokrenuti film sa kompa preko kucne mreze ali da se pokrenu i titlovi?
flumen
VHS kazeta

28 ožu 2016, 14:41

Da li netko zna je li na ovom Samsung TV-u moguće na isti popis poredati DVB-T i DVB-S programe? Na primjer:

1. HRT1 2. HRT2 3. DAS ERSTE 4. ZDF

tako da ih je vrlo jednostavno mijenjati samo pritiskom na + i - ili na brojeve na daljinskom?

Hvala!

I jos jedno pitanje usporedba sa J6072 koji je bolji? Čini se sličan nesto skuplji ali ima 4K rezoluciju? Koji ima bolji softver i koji ima bolju sliku (panel) ?

Natrag na “Samsung”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

Ads

Info tab

Ukupno je: 27 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 25 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23602.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.