Samsung J6272 - diskusija

Sve o televizorima marke Samsung
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Samsung J6272 - diskusija

28 ožu 2016, 14:56

Pozdrav,

Koliko znam to nije moguće, zemaljski i satelitski programi ne mogu biti na istoj listi.

Što se drugog pitanja tiče, J6072 i J6272 su više manje isti modeli, glavna razlika je u dizajnu i ugrađenim prijamnicima. Kvaliteta slike podjednaka, posebno nakon podešavanja (kalibracije).
Bringing Definition to High Definition
flumen
VHS kazeta

29 ožu 2016, 01:06

Pozdrav, i hvala na brzom odgovoru.

To da Samsung ne može poredati DVB-T zemaljske i DVB-S satelitske programe na jednu listu je Samsungu veliki nedostatak u praktičnom korištenju. Posebno što to ne bi trebao biti tehnički problem kad je to moguće na svim COMBO receiverima od nekoliko stotina kuna na više. Znaš li možda koja je razlika u prijemnicima točno kod ova dva modela iako Samsung zbog tih nedostataka liste programa najvjerojatnije otpada kao izbor pri kupnji.

Da li možda znaš kakav je Panasonic po tom pitanju? Čini mi se dosta kvalitetniji i skuplji ali ne znam kakve mogućnosti ima s listama programa. Kakav je Firefox OS u korištenju praktičnosti? Možda neki savjet za Panasonic 40-43 incha DVB-T2/S2 a da cijena nije previsoka? Hvala.
comradewalker
VHS kazeta

23 stu 2016, 09:50

Poštovanje i pozdrav svim forumašima!

Imam jedno jednostavno pitanje. Mogu li se video zapisi ikako brže premotavati ili još bolje postoji li nekakva opcija da se video zapis nastavi gledati od trenutka gdje ste zadnji puta stali sa gledanjem (prekinuli reprodukciju i ugasili TV, kolega sa podosta starim Samsung C650 TV-om ima tu opciju).
Spora mi čak i ona opcija kad se klikne enter i prebaci strelicama na trackbar i onda se strelicom udesno premotava bez preview-a(što je kakti brže od premotavanja sa preview-om(3x)).

Osim navedenog sporog premotavanja TV je super, iznimno sam zadovoljan sa kvalitetom slike i zvuka, popratnim opcijama(nisam još stigao ni sve isprobati, a imam TV već par mjeseci :D ), pravi best-buy!

Živjeli i unaprijed hvala na bilo kakvom odgovoru.

Natrag na “Samsung”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 27 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 25 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.