Dal je moguće Bravia Sync HDMI na KLV-S32A10E

Sve o televizorima marke Sony.
Nenad87
VHS kazeta

Dal je moguće Bravia Sync HDMI na KLV-S32A10E

29 srp 2016, 22:33

Pozdrav uvaženom forumu, ujedno i velika zahvala na informiranju kroz godine uz odlične članke i recenzije. Ako i ne bude odgovora, barem znam da sam pitao na pravome mjestu. Imam kratko i jednostavno pitanje vezano za Sony KLV-S32A10E generacijski pripada modelima:
KLV-S40A10E, S32A10E, S26A10E, S23A10E S19A10E.

Koristimo ga na moru svake godine i nema greške ili problema. Nedavno sam stavio novi digitalni resiver i povezao ga preko HDMIa i tu dolazi moje pitanje. Za razliku od Scarta, Sony jednostavno ne želi probuditi i dozvati HDMI kad se pali TV, čak i kad se nakon njega pali resiver. Našao sam da se njegova varijanta zove BRAVIA Sync ali meniji i opcije koje nudi Bravia iz naslova su tako pregledne i jednostavno, da jednostavno nema dostupne opcije da se aktivira ili bilo kako intevenira nad HDMIem, još manje korisničkom izboru koji ce od ulaza imati prioritet.

Ukratko, može li se na ovom modelu zamoliti Sonya da prepozna HDMI i da ga odma prvog ponudi, posebno kad je izvor već dostupan i samo ga moli da ga propusti? Problem su mi članovi obitelji koji su stariji, posebno njihovi susjedi prijatelji, koje zbunjuje što moraju šest puta za redom šaltati do HDMI-a, jer TV jednostavno ima previše ulaza, a HDMI baš mora biti zadnji :(

Hvala na svakom odgovoru
Nenad

Natrag na “Sony”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.