PANASONIC TX-P42 U10E

Sve o televizorima marke Panasonic.
frenk
VHS kazeta

PANASONIC TX-P42 U10E

20 srp 2009, 22:15

Uzeo sam/kupio/ prije par dana u Emezzeti U10 po reklamiranoj cijeni /5999,99/.Sve u svemu,prava stvar za pravu cijenu.Još kad sam prebacio na HD-promo,stvarno ne znam što bih još nešto više tražio od kvalitete slike,pa čak i analogni sa DVB-T i oni sa Digi-a me u potpunosti zadovoljavaju.Da ne bi radost kratko trajala,molim da mi napišete postavke za prvih 200 sati za taj model-sada ga držim na "N",hvala unaprijed
frenk
VHS kazeta

Re: PANASONIC TX-P42 U10E

29 srp 2009, 23:06

S obzirom da nisam znao poćetne postavke za U10 , držao sam ga tjedan dana na opciji "normal" a dalje na cinema kako ste mi preporučili.Isti dan kada sam pročitao recenziju ušao sam u servis mode gdje mi je pokazalo da imam 196 sati rada što me obradovalo,međutim,kasnije razmišljajući i računajući došao sam do zaključka da od dana kad sam ga počeo koristiti do tog datuma nisam mogao napraviti niti upola toliko.Šta se tu događa,dali su ga u tvornici "ulavfavali" ili u radnji gdje sam ga kupio na nekoj dinamičkoj slici u svrhu reklame ?
I samo još nešto: dali vaš predloženi kontrast od 56 nije malo prejak i samim time škodljiv za panel ?
monét
DivX v.3.x.x

30 srp 2009, 06:55

Prilikom preuzimanja, na sto je izgledala kutija? Je li unutra bilo sve uredno poslozeno? Je li tv imao folije po svojem kucistu? Dijelovi postolja dolaze pakirani posebno svaki u svom najloncicu, vide takoder. Po meni, ako je to sve kako sam napisao, malo je vjerojatno da je tv bio koristen.

Contrast od 56 se i meni cinio prejak, no u cinema modu nije kao u normalu. Meni je u pocetku to izgledalo bljestavo u odnosu na pocetne postavke di sam tv drzao cca na 25% vrijednosti, no prvo sto sam napravio nakon kalibriranja po Naniju je pogledao nasumce jedan film, ostao sam zatecen bojom koze, crnom, a ujedno nenametljivoscu, neutralnosti cijele slike. Brzo se naviknes.
frenk
VHS kazeta

30 srp 2009, 12:12

Hvala,Monet,mislim da su oni mene preveslali,vide ,čovjek sa štapom,invalid ,pa onda mi pri utovaru u auto dogurali na onim kolicima do auta gol TV u donjem dijelu kutije i onda,s obzirom da nije stao sa kutijom izvadili ga i stavili na zadnje sjedalo a ostatak koji je bio u tom donjem dijelu kutije povadili i stavili u auto,da sam bar tada znao ući u servisni modus,so posto nije bio na nuli ali sad je gotovo,danas sam gledao ima 216 sati,ne znam da ga držim do 280 kako neki kažu ili da počnem normalno gledati,probao sam postavku "normal" nekako mi to više odgovara od cinema a na Digi programima mi je najbolja slika na "igre" mada mi PS-2 dosta loša slika mislim loša,lošija od prethodnog TV-a /LG/ molim te da mi napišeš SVE tvoje postavke , hvala i još nešto,trebao bi jedan TV za PC na komu rijetko gledam tv programe jer sam invalidan pa PC koristim iz kreveta,koji Panasonic model bi najbolje odgovarao,hvala,pozdrav
monét
DivX v.3.x.x

30 srp 2009, 12:20

Nema na cemu.
Znaci, nisi imao prilike vidjeti kako je originalno bio zapakiran nego su ti ga prije izvadili kako bi stao u auto? Ma gle, ako ekran nije ostecen, nema nedostataka, ne bi radio dramu, lijepo ga razradi i to je to.
Inace, i meni se cinilo na pocetku bolje u normalu, nisam pretjerani ljubitelj pretoplih boja, neralnih i zamaskiranih, ali mislim da ovako kalibrirano je sve na mjerstu ukljucujuci i bijela, iako je na warm! Probaj :)

Natrag na “Panasonic”

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.