TX-P-42 U10 i prijem DVBT signala-pomoć

Sve o televizorima marke Panasonic.
frenk
VHS kazeta

TX-P-42 U10 i prijem DVBT signala-pomoć

06 ruj 2009, 18:22

Unazad 2 mjeseca korisnik sam 2 TV prijemnika U10.Od prije nekih tjedan dana na oba imam problema sa prijemom DVBT signala sa hotela OSIJEK od koga sam udaljen 4 km zračne linije.Počelo je sa sve češčim prekidima i rezultiralo gotovo potpunim prekidom.Pokušavao sam antenu/riblja kost sa pojaćalom 35db/ okretati amo-tamo ali bez uspjeha.Ćudno je to što analogne kanale primam dosta dobro a isto tako i HTV-HD-promo.Ne mogu vjerovati da su u pitanju DVBT prijemnici ili su možda manje osjetljivi pa trebaju kvalitetniji signal od ovog našeg experimentalnog jer sam prije ovih TV-a imao LG plazme sa posebnim Digimax prijemnicima i nikad nije bilo nikakvih problema,jedino ako mi se baš u međuvremenu nešto desilo sa antenskim sistemom,ali onda bi i analigni bili loši tako da ne znam što činiti,molim za savjet i pomoć,hvala
monét
DivX v.3.x.x

Re: TX-P-42 U10 i prijem DVBT signala-pomoć

07 ruj 2009, 11:02

I kod mene u Rijeci signal cesto puca ili na trenutke oslabi. Nije u pitanju nikakav kvar, bar ne na TV prijemnicima. Analogni signal je dobar i on sa digitalijom nema nikakve povezanosti. Isto tako, HD promo kanal je na drugom kanalu u odnosu na nase SD kanale, zato HD promo ne puca (ni kod mene isto). Isto tako, probleme primijecujem cesce ua zadnjih mjesec dana, dok ih prije nije bilo.

Natrag na “Panasonic”

Ads

Info tab

Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 17 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot], MSN [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 303 dana 09 pro 2019, 02:45.
Ukupno postova: 23621.
Ukupno tema: 3050.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.