Diskusije Vlasnika:L32S20E

Sve o televizorima marke Panasonic.
godskiller
Video CD

Diskusije Vlasnika:L32S20E

23 lip 2010, 15:31

Uskoro postajem vlasnik dotičnog tv-a,nakon puno dilema i glavolomki eto poradi glavne namjene koje su igre ipak odlučih se na lcd a onda u neku skoru budućnost nešto od 3D-a.

Tribao bi stići u ponediljak ili utorak pa napišem neke blitz dojmove....To Be Continue....
Svi znamo da je T.Edison proizveo el. svjetlo/sustav za domaćinstva, G.Marconi smislio radio i G.Westinghouse sagradio prvu hidroelektranu.Svi znaju te "činjenice",ali nisu u pravu.ČOVJEK koji je SANJAO ove stvari i IZUMIO je NIKOLA TESLA
godskiller
Video CD

Re: Diskusije Vlasnika:L32S20E

23 srp 2010, 23:33

Tv kupljen 5. srpnja,nakon tri dana isprobavanja mogu reći da svi moji strahovi u svezi uporabe kao monitor za PC su bili neopravdani,jednostavno je milina ga koristiti kao monitor.Inaće budući sam poradi sezonskog(turističkog)posla spriječen nisam ga uopće koristio proteklih 15 dana.Tako da neku detaljniju subjektivnu recenziju nemožete očekivati prije rujna,ali kad bude bit će popraćena video materijalom.

Možete napisati sve što vas interesira da obratim pozornost.
Šta se tiče input lag-a ja ga ne primječujem neovisno jel uključen IFc ili nije,igranje je milina neovisno koji tip igre;vožnja,FPS,TPS,RTS........inače skinuo Full Metal Jacket u full formatu 25GB i film izgleda hebeno.
Dobro primjeti se da crna nije baš najcrnja ali nije ni siva nego je crna koja isijava bilu svitlost ali to ovisi o intezitetu crne na ekranu,ma sve u svemu za 45000kn dobio sam vjerojatno odličan monitor koji u domeni PC monitora nema konkurencije ni kod PC monitora koji su duplo skupolji od njega.

Ovo pišem na njemu,tako da crt monitor odlazi u zasluženu mirovinu,jedino ga još iskoristim za mirenje input lag-a.
Kao što rekoh tribao sam nešto što če biti odlična stvar kao monitor za PC i dobio sam.Trenutno mi je na stolu i udaljenost dok sidim je nekih 70 cm ali nikako ne zamara oći.Kad gledam tv onda ležim na kauću i gledam ga pod kutem ali to uopće ne utjeće na kvalitetu prikaza nego on ostaje istovjetan kao kod pravog kuta.
Ovo mu je privremena lokacija jer sam uzeo ovo http://www.ronis.hr/?zidni-nosaci-za-tv ... 0m/PHW300M tako da ide na zid.
Svi znamo da je T.Edison proizveo el. svjetlo/sustav za domaćinstva, G.Marconi smislio radio i G.Westinghouse sagradio prvu hidroelektranu.Svi znaju te "činjenice",ali nisu u pravu.ČOVJEK koji je SANJAO ove stvari i IZUMIO je NIKOLA TESLA
godskiller
Video CD

Re: Diskusije Vlasnika:L32S20E

24 srp 2010, 14:15

klasični SDTV program sa udaljenosti od 1,5 metar pa nadalje izgleda sasvim pristojno,na nekih 70 cm se primjeti da fali pixela ali ipak je ovo full hd.

Dodatak: Prekjučer u subotu gledao mkv od star trek(2009) Bitrate 15Mbit-a,film izgleda ludilo

Natrag na “Panasonic”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 21 korisnik/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 20 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.