Panasonic LCD 32 i 37 incni G10 modeli u Hrvatskoj

Sve o televizorima marke Panasonic.
stipest
S-VHS kazeta

Re: Panasonic LCD 32 i 37 incni G10 modeli u Hrvatskoj

18 tra 2009, 12:26

Hvala Nani na informaciji.Je li ja dobro ovo razumim da ima dva scart prikljucka iza?Bitno je zbog nekih starijih uredjaja(PS2 npr.).Kad ce recenzija(nadam se brzo)?
stipest
S-VHS kazeta

18 tra 2009, 16:03

Jedva cekam recenziju.Molim te da obratis paznju na ono famozno automatsko podesavanje svjetline slike,sta su imali neki prijasnji modeli ,a bilo je uzasno iritirajuce kod brzih promjena tame i svjetla u filmovima(uvik je malo kasnilo).Da li ta funkcija jos postoji ,a ako da dali se moze iskljuciti(u proslim modelima se nije moglo)?Cini mi se da si bas ti negdje pisao da taj problem imaju i LG tv-i.Neko mi je negdje odgovorio da bi se to moralo moc rijesit sa odabirom postavke slike iz automatskog u normal ili cinema,ali nikad nije to probano(ja sam svoj tv cak zbog toga i prodao).Ako budes mogao pogledaj to,pa molim te napisi ili u recenziji ili ovdje na forumi.
Hvala
plain
VHS kazeta

29 srp 2009, 00:23

Pozdrav svima za početak, :)

Imam jedno pitanjce..
Kupio sam prije tjedan dana novi G10 LCD..
Uglavnom ovdje sam pročitao "Edukativni članak: NeoLCD tehnologija" koji me je uvjerio da si uzmem taj TV pošto sam očekivao da ću na njemu moći gledati neke tamne sadržaje u mraku a da mi crna boja ne "svijetli" previse.. (što mi vec lagano ide previse na zivce jer sam neko vrijeme gledao filmove na monitoru od PCa na kojemu je to jako izraženo :| ) Pozivam se na ovo: "Panasonic nije želio raditi kompromise i LED Local Dimming osvjetljenje kombinira s IPS-alpha panelom pod marketinškim imenom NeoLCD, čime se postiže najkonkurentnija slika ikad viđena na jednom LCD panelu."
I sada sam si pustio film i kad ono zbog 3 slova na ekranu vidim cijelo pozadinsko osvjetljenje gori ko blesavo.. Zar nije trebala poanta biti u tome da se upali samo tih nekoliko LEDica da osvijetli potrebne pixele?
Da se razumijemo TV je fantastičan inače, slika je fenomenalna, i u svim ostalim smjerovima sve pohvale (čak i ta kakti loša reprodukcija SD signala nije bas tooooliko strasna kao što sam čitao i očekivao na kraju krajeva.. iliti čist je pristojna slika) ali se eto osjećam malo blentavo jer je jedan od razloga kupnje tog TVa upravo taj da mi ne probija pozadinsko osvjetljenje pretjerano pri mračnim slikama.. Da dodjem napokon na pitanje.. Jel sam ja krivo skužio i to tako zapravo treba biti ili je nešto drugo u pitanju?

P.S.: prije nego pitate zbog cega onda nisam uzeo G10 plazmu, kratki i jasni odgovor: Rupa u ormaru za TV nije dovoljno velika pa ne bi stalo ;)

Hvala unaprijed na mogućim konstruktivnim odgovorima.

Natrag na “Panasonic”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 22 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 20 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.