Sharp LC-40LE830E

Sve o televizorima marke Sharp.
opasnibilly
VHS kazeta

Sharp LC-40LE830E

17 pro 2011, 18:47

Bok svima, ja sam Billy i nov sam ovdje! :D

Imam pitanjce... Kupio sam jučer Sharp LC-40LE830E i vrlo sam zadovoljan slikom itd, ali mi je trn u oku što nikako neće proraditi *.srt titlovi. Probao sam svašta i updeatao sam software. Ima li tko sličan problem sa svojim sharpom?
Nigdje na internetu baš ne nalazim ništa što bi mi moglo pomoći, a čini mi se apsurdno da jedan telkač od 7000kn ne podržava *.srt titlove.

Dakle samo da budem jasan, interesira me najjednostavniji scenarij, odnosno, hoću uz divx *.avi film gledati i *.srt titlove. U slučaju kada pustim *.mkv gdje su titlovi muxani onda ih prikaže.

Druga stvar koju pokušavam je dobiti titlove preko DLNA i sad testiram jedan program za DLNA pa mogu javiti kako je prošlo.
prolega
S-VHS kazeta

Re: Sharp LC-40LE830E

17 pro 2011, 19:21

Jel u uputstvima pise da li su podrzani?Jel imaju titlovi potpuno isto ime kao i film? Da li se nalaze u istom folderu gdje i film? Sta je sa ostalim titlovima, npr .sub, rade li ?
opasnibilly
VHS kazeta

Re: Sharp LC-40LE830E

27 pro 2011, 00:47

U upustvima se ne spominju titlovi. Naravno da sam probao titlove stavljati da budu istoimeni s filmom, no ostale formate (npr sub) nisam još probao iako namjeravam. Zbunjuje me kad surfam i guglam vidim da na nekim drugim sharpovim telkama rade srt titlovi, pa me čudi kako na mojem ne.

Ugl, nisam se imao previše vremena i volje bavit s problemom pa ono kaj napravim kad idem gledati film je da ga prebacim u mkv format i strpam titlove unutra pa onda fino radi. To mi uzme minutu dvije vremena pa je okej rješenje.

Druga stvar koju moram prigovorit što se mojeg sharpa tiče je da je pretih zvuk kada puštam film s usba koji je 5.1 format, čini mi se da tv nezna napraviti kak spada downmix u stereo.

Natrag na “Sharp”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 24 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 23 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.