AKAI misterij

Teme vezane uz televizore koje nisu među navedenim markama.
stripY83
VHS kazeta

AKAI misterij

18 ruj 2011, 20:50

Pozdrav,

naletio sam na ovaj televizor AKAI AFFL 3254HF1 http://www.konikom.hr/p11510/tv-lcd-aka ... _info.html

čini mi se OK za tu cijenu, 120Hz, FULL HD, USB, MPEG4,...., pa vas molim ako netko zna kakav je ili ima bilo kakvih iskustva sa spomenutim TV-om da mi kaže da li je zadovoljan i da li je kvalitetan. Unutra je SAMSUNGOV panel što je također +.

Hvala lijepo na odgovoru.
stripY83
VHS kazeta

Re: AKAI misterij

19 ruj 2011, 13:24

Stvarno mi je malo nevjerojatno da baš nitko nije čuo za marku AKAI.....bio bi stvarno zahvalan ako bi se javila neka dobra duša da me razuvjeri ili uvjeri da neću fulat....hvala
vodjaskitnica
HD DVD

19 ruj 2011, 21:01

Tv nije testiran tako da ne mozemo govoriti konkretno o brojkama, no iz iskustva se moze reci da ne ocekujes previse. barem je cijena solidna.
wgottwe
Video CD

20 ruj 2011, 11:49

stripY83 je napisao/la:Stvarno mi je malo nevjerojatno da baš nitko nije čuo za marku AKAI.....bio bi stvarno zahvalan ako bi se javila neka dobra duša da me razuvjeri ili uvjeri da neću fulat....hvala
Zašto se čudiš ako nema nikakvih podataka na netu za taj model TV-a.
Ono što mi je jako sumnjivo je spominjanje 120 Hz jer se ta brojka se uglavnom može vidjeti u samo dva slučaja - model za tržišta koja imaju frekvenciju naponske mreže 60 Hz ili kod 3D monitora.
stripY83
VHS kazeta

20 ruj 2011, 21:47

wgottwe je napisao/la:
stripY83 je napisao/la:Stvarno mi je malo nevjerojatno da baš nitko nije čuo za marku AKAI.....bio bi stvarno zahvalan ako bi se javila neka dobra duša da me razuvjeri ili uvjeri da neću fulat....hvala
Zašto se čudiš ako nema nikakvih podataka na netu za taj model TV-a.
Ono što mi je jako sumnjivo je spominjanje 120 Hz jer se ta brojka se uglavnom može vidjeti u samo dva slučaja - model za tržišta koja imaju frekvenciju naponske mreže 60 Hz ili kod 3D monitora.
Pa zato kaj mi je malo čudno da nema baš ništa, internet je mnogo "velik"....

Tih 120Hz je zato kaj je za američko tržište televizor,reko mi je tip u dućanu...

...šteta kaj nije testiran...išao sam ga danas pogledat i reko mi je lik da ni sam nezna kaj da mi kaže....ali da je navodno AKAI japanska firma koja je radila vrhunska pojačala prije desetke+ godina...slika nije loša, ali je TV na najgornjoj polici pa neznam ni sam.... :roll:
wgottwe
Video CD

21 ruj 2011, 11:31

stripY83 je napisao/la:Tih 120Hz je zato kaj je za američko tržište televizor,reko mi je tip u dućanu...
Može on pričati ... :lol:
Kada bi bio model za US tržište imao bi ATSC tuner umjesto DVB-T pa bi bio beskoristan kao TV.
stripY83 je napisao/la:Pa zato kaj mi je malo čudno da nema baš ništa, internet je mnogo "velik"....
...šteta kaj nije testiran...išao sam ga danas pogledat i reko mi je lik da ni sam nezna kaj da mi kaže....ali da je navodno AKAI japanska firma koja je radila vrhunska pojačala prije desetke+ godina...slika nije loša, ali je TV na najgornjoj polici pa neznam ni sam.... :roll:
Postoje dvije tvrtke sa sličnim imenom
http://www.akaipro.com/about
http://www.akai.com/about.asp
Nekako mi se čini da je ova prva bila odgovorna za ta "vrhunska pojačala", a da TV ima veze s ovom drugom.

Ali obzirom na "najnovije" modele opisane na:
http://www.akai.com/product_list.asp?id=1&id2=4
rekao bi da stranica nije osvježavana godinama - možda je netko kupio ime pa prodaje šrot.

I Grundig i Telefunken su nekad bile njemačke firme i pojam za TV, ali danas su samo jeftini brandovi turskih proizvođača koji su kupili pravo na ime.

Bolje dodaj parsto kuna više i kupi nešto poznatije Samsung, LG, Panasonic, ...

Natrag na “Ostale marke/brandovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 32 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.