FOX LCD 32gl12 full HD

Teme vezane uz televizore koje nisu među navedenim markama.
milefox
VHS kazeta

Re: FOX LCD 32gl12 full HD

Post Postao/la milefox » 26 srp 2012, 07:46

nasao sam neko resenje, malo je dugacko i traje ali je resenje, preko workshopa i jos jednog programa ne znam kako se zove, na poslu sam, nalepio sam prevod direktno na film, zuta velika slova sa crnom senko i da hocu ne mogu da ne vidim sta pise :) i sto je bitno tv otvara sve kako treba, mozda postojii jednostavnije ali meni nista do sad nije uspelo, ako nekom nekad bude trebalo ima ovde sad da vidi kako moze da resi problem slabo vidljivog titla.

kuhar
DivX v.3.x.x

Post Postao/la kuhar » 26 srp 2012, 12:35

milefox je napisao/la:nasao sam neko resenje, malo je dugacko i traje ali je resenje, preko workshopa i jos jednog programa ne znam kako se zove, na poslu sam, nalepio sam prevod direktno na film, zuta velika slova sa crnom senko i da hocu ne mogu da ne vidim sta pise :) i sto je bitno tv otvara sve kako treba, mozda postojii jednostavnije ali meni nista do sad nije uspelo, ako nekom nekad bude trebalo ima ovde sad da vidi kako moze da resi problem slabo vidljivog titla.
baš mi je drago da ste uspijeli :) :D :lol:
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

milefox
VHS kazeta

Post Postao/la milefox » 26 srp 2012, 14:13

subtitlworkshop i AVI ReComp su programi koje sam koristio

Odgovori