Koje LG Blu-ray kućno kino - molim pomoć

Sve o čitačima optičkim medija koji su u stanju slati sliku u HD razlučivosti.
Odgovori
Kollok
VHS kazeta

Koje LG Blu-ray kućno kino - molim pomoć

Post Postao/la Kollok » 17 pro 2011, 10:53

Molio bih vas za pomoć pri odluci za kupovinu kućnog kina.

Kupit ću LG BluRay kućno kino sa ove stranice
http://www.stanictrade.ba/televizori-vi ... _kina.html

Moj izbor je kino do 699KM - model HX806PE.

Da li je to dobar izbor, ili mi vi možete preporučiti nešto bolje? Hvala!

steeleye
HDTV ekspert

Re: Koje LG Blu-ray kućno kino - molim pomoć

Post Postao/la steeleye » 17 pro 2011, 17:12

Prijatelj je kupio taj model i zadovoljan je, prije je imao stariji Onkyo set receiver+zvučnici, dakako nije na nivou nekog receiver + blue ray + zvučnici seta.

Kollok
VHS kazeta

Post Postao/la Kollok » 18 pro 2011, 09:44

Hvala na odgovoru. Ove sedmice ću da idem u kupovinu, pa ako još neko ima kakav savjet dobro bi došao.

dildargee1
VHS kazeta

Post Postao/la dildargee1 » 16 sij 2015, 10:32

imam banalno pitanje za znalce, međutim za me ne baš i nije. naime kada preko sticka stavljam podnaslove u isti folder gdje i film i samo ga preimenujem tako da ima isti naziv, stvar funkcionira i film gledam s titlovima.
no kada film pokušam sherati s kompjutera na popcorn, pa na tv nikako ne mogu dobiti titl premda ga preimenujem i stavljam u fileove filma. da li netko zna u čemu se radi ili me može savjetovati što da činim ako tako želim gledati filmove, naime preko laptopa, pa popcorna i konačno na tv??
Our Actual Exams and a+ test gre exam network+ certification provide passguide.us you 100% pass guarantee. You can get access to and exams. Our Pittsburg State University is also very useful tool.

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 21 sij 2015, 22:02

Kod reprodukcije preko mreže obično titlovi ne rade, pa bi u tom slučaju trebalo stvoriti MKV datoteku koja ima i film i titl u sebi. To možete brzo i jednostavno napraviti preko MKVtoolnix besplatnog alata (nekada se zvao MKV Merge), odnosno http://www.videohelp.com/tools/MKVtoolnix - na modernim računalima za manje od minute se proces odradi.
Bringing Definition to High Definition

Odgovori