Titlovi na mp4 via USB,Panasonic 3D Blu-Ray DMP-BDT220EG

Sve o čitačima optičkim medija koji su u stanju slati sliku u HD razlučivosti.
Jackie
VHS kazeta

Titlovi na mp4 via USB,Panasonic 3D Blu-Ray DMP-BDT220EG

02 svi 2013, 19:18

Pozdrav,imam jedan problem kod ovog novog Blu-Raya,nemogu to nikak skontat,kada gledam film u mp4
formatu preko USB-a,nikako nemogu uključiti titlove,a naziv filma i foldera i titlova je isti,i obratio sam se Panasonic Supportu i oni mi ponavljaju jedno te isto,da mora sve biti u istom folderu i istog naziva,ja im to govorim al oni to ne kuže,al opet čudno mi je kad recimo stavim film u mkv,ili avi formatu isto preko USB-a,hop! titlovi se daju uključiti sve ok sve štima,pa mi sad tu ništa nije jasno,dali je to greška neka playera ili šta,on sve vrti normalno i super radi nema šta,a imam dosta sad filmova u mp4 i to neke i 3D i krivo mi je,vrti mi sve al titlove ne,dal možda netko ima slično iskustvo ili mi možda može objasniti to. :?:
pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: Titlovi na mp4 via USB,Panasonic 3D Blu-Ray DMP-BDT220EG

02 svi 2013, 21:12

Jackie je napisao/la:Pozdrav,imam jedan problem kod ovog novog Blu-Raya,nemogu to nikak skontat,kada gledam film u mp4
formatu preko USB-a,nikako nemogu uključiti titlove,a naziv filma i foldera i titlova je isti,i obratio sam se Panasonic Supportu i oni mi ponavljaju jedno te isto,da mora sve biti u istom folderu i istog naziva,ja im to govorim al oni to ne kuže,al opet čudno mi je kad recimo stavim film u mkv,ili avi formatu isto preko USB-a,hop! titlovi se daju uključiti sve ok sve štima,pa mi sad tu ništa nije jasno,dali je to greška neka playera ili šta,on sve vrti normalno i super radi nema šta,a imam dosta sad filmova u mp4 i to neke i 3D i krivo mi je,vrti mi sve al titlove ne,dal možda netko ima slično iskustvo ili mi možda može objasniti to. :?:
To i ne moze se bas objasniti,po nekom pravilu i ne treba da bude tako treba title citati ,ali to je folder zna ponekad iznenaditi,prvo probaj da simnes drugi prevod ,moze taj i ne odgovara na takav tip formate,ako ne simni program rebox.net i konvertiras film za 2 minute od mp4 u mkv fajlove i mislim da resis problem.
Jackie
VHS kazeta

03 svi 2013, 10:10

Hvala ti na odgovoru,probo sam već sve moguće kombinacije,nejde i nejde,još mi je ostao taj što kažeš rebox program,jer mi možeš da pošalješ stranicu gdje se nalazi taj program što pretvara mp4 u mkv,nemogu ga nikako naći,samo mi nudi redbox,a ti si napisao rebox.Hvala
pavle
HD DVD
Kontakt:

03 svi 2013, 11:49

Jackie je napisao/la:Hvala ti na odgovoru,probo sam već sve moguće kombinacije,nejde i nejde,još mi je ostao taj što kažeš rebox program,jer mi možeš da pošalješ stranicu gdje se nalazi taj program što pretvara mp4 u mkv,nemogu ga nikako naći,samo mi nudi redbox,a ti si napisao rebox.Hvala
Moras pisati na google CLONE.AD,evo ti link :
Ili probaj na istom materijalu u pomoc MKVMERGE.GUI ili TSmuxser da zalepis titl na samog filma,
mislim da rebox program konvertira iz mkv u mp4.

http://www.clonead.co.uk/

Natrag na “CD, Blu-ray i multimedijalni reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 22 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 20 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.