50+ incha

Pitanja i diskusije o televizorima.
Bara
DivX 7

Re: 50+ incha

Post Postao/la Bara » 24 svi 2010, 08:53

MartinX je napisao/la: Gdje si vidio da mu slika nevalja? Ajde posalji mi link, puno bi mi pomogao...
Edge LED je, pa valjda dobro znaš kakvi su Samsung Edge LED LCD-ovi, definitvno lošiji od CCFL rješenje i više fens-šmensi proizvodi gotovo ko Philips. Ko misli ići na 3D ima samo jedan pravi izbor, plazme i to posebice ova VT20 je pravi izbor, LCD-ovi i to ovi Edge LED modeli su više za ljude koji pate za šminkom
fotografiranje-vjencanja-split.com
Ukažite nam povjerenje!

MartinX
VHS kazeta

Post Postao/la MartinX » 16 lip 2010, 21:57

Bara je napisao/la:
MartinX je napisao/la: Gdje si vidio da mu slika nevalja? Ajde posalji mi link, puno bi mi pomogao...
Edge LED je, pa valjda dobro znaš kakvi su Samsung Edge LED LCD-ovi, definitvno lošiji od CCFL rješenje i više fens-šmensi proizvodi gotovo ko Philips. Ko misli ići na 3D ima samo jedan pravi izbor, plazme i to posebice ova VT20 je pravi izbor, LCD-ovi i to ovi Edge LED modeli su više za ljude koji pate za šminkom
Vidio sam Samsunga uživo (i ostale), pa me se stvarno dojmila njegova kvaliteta slike. 3D me skoro pa uopće ne zanima (bilo bi zgodno imati, ali ne vrijedi to platiti). :geek:

MartinX
VHS kazeta

Post Postao/la MartinX » 09 srp 2010, 23:28

Evo sam se konacno odlucio.
Detalji u ovom threadu: viewtopic.php?f=30&p=23087#p23087

Odgovori