Molim pomoc oko izbora LCD-a

Pitanja i diskusije o televizorima.
Zaključano
Vedra_07
VHS kazeta

Molim pomoc oko izbora LCD-a

Post Postao/la Vedra_07 » 28 stu 2010, 14:27

Pozdrav, nadam se da ce te mi malo pomoci. Naime, planiram aBd kupiti tv pa imam par pitanja. Poslije par dana na netu i prelistavanju specifiakcija kojekakvih model, sveo sam na par, Sony KDL 32EX402AEP, LG LE330 LED tv, LG32LD465 i grundig vision 7 7020 32incha.
E sad jeli "bolji" led tv od lcd-a, posto je rezolucija ovog LG-a 1366x768, ova druga dva imaju 1080p.. Mada ja sam skoro Grundig otpisao, jer sam vidio na netu dosta losih iskustava, pa me vise interesuje ovaj Sony, ima i Usb port, navodno cita audio,video i jpeg fajlove, pa me interesuje za DivX-e, dali se mogu titlovi kako prikaciti?
Sve sugestije, savjeti ili ponude nekih drugih modela, slicnih karakteristika dobro dosli!
Hvala unaprijed!

vodjaskitnica
HD DVD

Re: Molim pomoc oko izbora LCD-a

Post Postao/la vodjaskitnica » 28 stu 2010, 19:46

pozdrav i dobrodosao.
sva pitanja koja si postavio odgovorena su i nekoliko desetaka puta. postoji glavna tema za savjete o kupovini, puno komentara svakog od navedenih modela, i mnogo rasprava oko vrsta pozadinskih osvjetljenja.
daj si truda, i kako je red i forumska kultura, pretrazi teme i i potrazi odgovore. imas i trazilicu. onda na odgovarajucem topicu pitaj konkretne stvari.
a ovo ide lock.

Zaključano