Pokretenje titlova na 3d SBS filmu preko blueray-a?

Sve o reproduktorima Blu-ray medija.
megatron031
VHS kazeta

Pokretenje titlova na 3d SBS filmu preko blueray-a?

27 ruj 2011, 15:17

Pozdrav,
Imam jedno pitanje, kupio sam lg 3d tv i lg blue ray 3d player,skinio 3d SBS(side by side) film s neta i tilove... film radi super kad ga prebacim u 3d ali mi se titlovi zeznu zbog sbs-a.
Kako da i titlove prebacim na sbs titlove da rade na blue ray-u?probao sam sa 3d subtitlerom i srt 23dass i na kompu kad pokrenem dobijem titlove i lijevo i desno kao sto se i treba(pretpostavljam) ali cim pokusam na blue ray-u titlovi su mi i dalje dupli ali jedan ispod drugog i opet ne radi...
jel se netko susreo sa slicnim problemom,jel imate kakvih prijedloga?
Hvala :)
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Pokretenje titlova na 3d SBS filmu preko blueray-a?

21 lis 2011, 21:12

Pozdrav,

nažalost nisam se susreo s ovim problemom, a kako ste probali 3D subtitler (http://84.27.10.123/3DSubtitler/) sve što mogu savjetovati jest da kontaktirate autora i pitate ga za rješenje (http://84.27.10.123/3DSubtitler/contact.aspx).

LP,
Darko
Bringing Definition to High Definition
dragan.j
VHS kazeta

28 stu 2011, 22:53

pozdrav, dakle imam isti problem kao megatron031 vlasnik sam 3D bluray playera LG HX806 PE pokušao sa svakakvih kombinacija i sam uspio rješiti problem,
na tv LG 3D tog problema nema
crkcrk
VHS kazeta

30 svi 2012, 19:54

imam isti ovaj problem LG BD670 dali je neko našao kakvo riješenje
pavle
HD DVD
Kontakt:

30 lip 2012, 00:38

megatron031 je napisao/la:Pozdrav,
Imam jedno pitanje, kupio sam lg 3d tv i lg blue ray 3d player,skinio 3d SBS(side by side) film s neta i tilove... film radi super kad ga prebacim u 3d ali mi se titlovi zeznu zbog sbs-a.
Kako da i titlove prebacim na sbs titlove da rade na blue ray-u?probao sam sa 3d subtitlerom i srt 23dass i na kompu kad pokrenem dobijem titlove i lijevo i desno kao sto se i treba(pretpostavljam) ali cim pokusam na blue ray-u titlovi su mi i dalje dupli ali jedan ispod drugog i opet ne radi...
jel se netko susreo sa slicnim problemom,jel imate kakvih prijedloga?
Hvala :)
zato sto radim sa mkv fajlovima i 3d filmovima,posebno sto svi koristimo side by side moram vas razocarati do sada niko nije uspeo staviti titl na 3d film za da moze se reproducirati preko neki komponent kako 3d bluray pa i mediapleer,ja sam uspeo to srediti samo ako se reproducira preko multimedija pleer philips hmp 3000 izrabotio prevod preko program 3dsubtitule i bilo je sjajno ,ali kad sam pokusao isti materijal pustiti na drugi pleer ostaje isti problem,prevod ili nema,ili je u srede ekrana ali se nadam da cu uspeti jednog dana .Ako hard pustimo u tv posebno ako se radi za samsung ili lg onda prevod ide bez problem samo mora da bude sa isti imenim i film i prevod.pozdrav
mokypu
VHS kazeta

22 ruj 2012, 13:24

Zanima me da li taj problem sa titlovima važi i kad su titlovi zaljepljeni na film ili samo za externe titlove?
pavle
HD DVD
Kontakt:

02 lis 2012, 01:06

mokypu je napisao/la:Zanima me da li taj problem sa titlovima važi i kad su titlovi zaljepljeni na film ili samo za externe titlove?
Da,i kada su zalepene na film ili ih ne prepoznaje ili su razdvojen!

Natrag na “Blu-ray”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 33 korisnika/ce online; 3 registrirana/e, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23382.
Ukupno tema: 2964.
Ukupno korisnika/ca: 7317.
Najnoviji/a korisnik/ca: damiskul.
Rođendan, danas, nema nitko.