Koji 3d blu ray player kupiti

Sve o reproduktorima Blu-ray medija.
Smallville013
VHS kazeta

Koji 3d blu ray player kupiti

12 srp 2012, 09:49

Cao

Kao sto naslov kaze zelim da kupim 3d blu ray player . Kupio sam ne tako davno televizor i sada je na radu dosao blu ray player . Najbitnije mi je da player koji budem kupio pusta sto vise file-ova odnosno da podrzava sto vise formata . Kada sam prosli blu ray kupovao (LG bd390) bilo mi je bitno da ima sto bolje ocene na testovima . Kupio sam LG i dosta sam se razocarao jer nije hteo pustati MKV fileove sa HD master zvukom kao i orginalne bd foldere od oko 44gb . Nije hteo da pusta jos mnogo formata a vecinu MKV fileova sam moram da prekodiram ponovo preko Mkv merge . To mi je takodje odnosilo mnogo vremena i zivaca .

Ne zelim kao prosli put da se zalecem i odlucujem se za player po oceni iz casopisa nego me zanima licno iskustvo . Da li neko moze preporuciti neki 3d blu ray player sa kojim cu dobiti to sto trazm ?
pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: Koji 3d blu ray player kupiti

18 srp 2012, 21:10

Smallville013 je napisao/la:Cao

Kao sto naslov kaze zelim da kupim 3d blu ray player . Kupio sam ne tako davno televizor i sada je na radu dosao blu ray player . Najbitnije mi je da player koji budem kupio pusta sto vise file-ova odnosno da podrzava sto vise formata . Kada sam prosli blu ray kupovao (LG bd390) bilo mi je bitno da ima sto bolje ocene na testovima . Kupio sam LG i dosta sam se razocarao jer nije hteo pustati MKV fileove sa HD master zvukom kao i orginalne bd foldere od oko 44gb . Nije hteo da pusta jos mnogo formata a vecinu MKV fileova sam moram da prekodiram ponovo preko Mkv merge . To mi je takodje odnosilo mnogo vremena i zivaca .

Ne zelim kao prosli put da se zalecem i odlucujem se za player po oceni iz casopisa nego me zanima licno iskustvo . Da li neko moze preporuciti neki 3d blu ray player sa kojim cu dobiti to sto trazm ?
Svatio sam i moi savet je da ne ides na varijantu blu-raj pleer zato sto volis gledati filmove preko hdd i to blu-ray ripove koi imaju hd-master zvuk i su od 25gb do 40gb. veliki,koi su sa najacem kvalitetu u odnosu bitrate ,zato moja preporuka je kupiti medijapleer kde mozes gledati bez ikakvog problema vakve sadrzaje.Jedan za mene bolji medija je philips hmp 3300 koi cita cak i ISO fajlove ,to su fajlove blu-ray iso spremni sa razati na blu-ray disk i to je usvari orginalni blu-ray sadrzaj i mozes bez ikakvih problema gledati i uzivati u kvalitet materijala,kad moze da cita vakav tip na sadrzaj ondak sto bi ostalo za druge slabije formate.
Smallville013
VHS kazeta

25 srp 2012, 11:08

Hvala na odgovoru pavle .

Nisam ni razmisljao o medeia playeru jer kolko sam ja upucen , onda ne bih mogao pustati diskove , orginale odnosno nebih mogao da skladistim filmove na bd diskove .

Kad bolje razmislim onda ne bih ni morao da skladistim filmove na bd diskove .

Ne znam ja bih ipak video da uzmem neki blu ray player jer zelim da gledam i orginale sa diska .

Dosta njih su se zalili na media playere . Ne znam sta da radim .

Velika prednost je sto cita sve , koliko sam video ali

Znas li neki blu ray player koji bi mi odradio posao mozda ?

evo ovaj cita i hd master audio a i nije skup . Jedino sto ne cita m2ts :(
http://www.ldlc.com/fiche/PB00128596.html
steeleye
HDTV ekspert

26 srp 2012, 21:12

Taj LG BP620 je vjerovatno najisplativije što se može kupiti do 1000 kuna, iako kažu da je kvalitet malo opao u odnosu na prošle modele BD390 i BD570 (kojeg i ja imam).
pavle
HD DVD
Kontakt:

26 srp 2012, 21:35

Smallville013 je napisao/la:Hvala na odgovoru pavle .

Nisam ni razmisljao o medeia playeru jer kolko sam ja upucen , onda ne bih mogao pustati diskove , orginale odnosno nebih mogao da skladistim filmove na bd diskove .

Ne znam ja bih ipak video da uzmem neki blu ray player jer zelim da gledam i orginale sa diska .

Znaci nije problem u zvuku ,skoro svaki blu-ray pleer cita hd-master zvuk,i ovaj blu-ray lg 620 imace isti problem u odnosu citanlje zahtevnih materijala preko usb port na pleeru.Zato moras sam da resis dali ces koristiti vise diskova blu-ray koji su prilicno skupi ili koristis hdd da skladiras filmove i gledas.Opet cu da poftorim,znam ovaj blu-ray pleer i nece zadonolite tvoje apetite u odnosu vece filmove od 20 gb ,za one mkv do 8gb neces imati problem samo da ne su TS ili M2TS.pozdrav!
Smallville013
VHS kazeta

01 ruj 2012, 10:17

pavle je napisao/la:
Smallville013 je napisao/la:Hvala na odgovoru pavle .

Znaci nije problem u zvuku ,skoro svaki blu-ray pleer cita hd-master zvuk,i ovaj blu-ray lg 620 imace isti problem u odnosu citanlje zahtevnih materijala preko usb port na pleeru.Zato moras sam da resis dali ces koristiti vise diskova blu-ray koji su prilicno skupi ili koristis hdd da skladiras filmove i gledas.Opet cu da poftorim,znam ovaj blu-ray pleer i nece zadonolite tvoje apetite u odnosu vece filmove od 20 gb ,za one mkv do 8gb neces imati problem samo da ne su TS ili M2TS.pozdrav!
Samo da kazem da si bio u pravu . Citao sam po forumu i razmisljao i mislim da mi ipak najbolja varijanta da uzmem neki media player koji cita sve zivo . philips hmp 3300 nema nigde , cak nema ni na google kada ukucam . Mozda si pogresio model .

Posto je ovo tema za blu ray pleyer sa media playerom idemo u off . Otvoricu novu temu u rubrici ,,media playeri,,

Ova moze lock

Natrag na “Blu-ray”

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 26 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23382.
Ukupno tema: 2964.
Ukupno korisnika/ca: 7317.
Najnoviji/a korisnik/ca: damiskul.
Rođendan, danas, nema nitko.