Blu-ray player i Philips TV

Sve o reproduktorima Blu-ray medija.
Pirlo
VHS kazeta

Re: Blu-ray player i Philips TV

17 vel 2013, 17:25

Pozdrav,

da ne otvaram novu temu pošto mi je pitanje slično kao i pokretača ovve teme.
Prošle godine sam na vašu preporuku kupio Philips 42pfl4307. Malo je reći da sam prezadovoljan sa njim.
Sada je konačno došlo vrijeme i za blue-ray player, ali pošto sam laik po tom pitanju zanima me da li ima neki koji bi mi mogli preporučiti (važno mi je da čita 3d).
Što se cijene tiče, do 500KM.

Hvala unaprijed
Bela
DivX v6.x.x

20 vel 2013, 14:05

Neki iz LG ponude, najbolji odnos cijene i kvalitete
Fantomas
VHS kazeta

20 vel 2013, 14:58

Ali imaj na umu da ćeš imati problem sa titlovima kod 3D. Kada pustiš side by side 3D film i izabereš 3D na tv-u tilovi se razvuču na obje strane. Ja sam to testirao na najnovijem LG bluray playeru iz 2012 i nisam mogao dobiti normalan titl, a mislim da je takva situacija sa svim linijskim bluray playerima. Mislim da to jedino radi kod multimedijalnog playera MED1000x3D.
pavle
HD DVD
Kontakt:

20 vel 2013, 15:16

Pirlo je napisao/la:Pozdrav,

da ne otvaram novu temu pošto mi je pitanje slično kao i pokretača ovve teme.
Prošle godine sam na vašu preporuku kupio Philips 42pfl4307. Malo je reći da sam prezadovoljan sa njim.
Sada je konačno došlo vrijeme i za blue-ray player, ali pošto sam laik po tom pitanju zanima me da li ima neki koji bi mi mogli preporučiti (važno mi je da čita 3d).
Što se cijene tiče, do 500KM.

Hvala unaprijed
To sa titlovima je roblem,mislim da multimedijalni philipsov pleer hmp3000 moze zadovoliti potrebe 3d reprodukciju titlova,titl je idealan ali mora proci preko program 3d sabtitule,mislim da svi BD pleeri imaju problem sa titlovima,za mene ako niste ljubitel filmova na bd disk ,a vise gledate mkv fajlove ondak idete na multi pleer,ja bi neki philipsov model kao ovaj HMP3000,dosta dobar i nije veoma skup.
Pirlo
VHS kazeta

25 vel 2013, 16:06

Hvala na odgovorima.

Ma u najgorem slučaju gledat ću filmvoe bez titlova, koliko toliko se zna engleski (filmove iz drugih govornih područja neću ni gledati hehe)
Nabavio sam neki LG-ev model (kada dođem kući napisat ću koji je u pitanju), ali sada mi se pojavio drugi problem, pisao sam o tome na temi za kablove.

Naime kada priključim BD player sa tv-om, ne bitno u koji HDMI port ga spojio izbacuje mi poruku no video signal, kontao sam da je do playera ili hdmi kabla, nosio ih u radnju gdje sam kupio, tamo testirali radi sve.

Zovem Philipsov servis, kažu mi d probam sa nadogradnjom za tv, odradim, ni to ne pomaže.

Ponovo kontaktiram servis, kažu mi da je onda stvar u HDMI, da bih trebao nabaviti iHDMI. Nekoliko dana ga tražim, ali bezuspješno. U nekoliko radnji gdje sm bio prvi put čuju za njega
pavle
HD DVD
Kontakt:

25 vel 2013, 17:10

Pirlo je napisao/la:Hvala na odgovorima.

Ma u najgorem slučaju gledat ću filmvoe bez titlova, koliko toliko se zna engleski (filmove iz drugih govornih područja neću ni gledati hehe)
Nabavio sam neki LG-ev model (kada dođem kući napisat ću koji je u pitanju), ali sada mi se pojavio drugi problem, pisao sam o tome na temi za kablove.

Naime kada priključim BD player sa tv-om, ne bitno u koji HDMI port ga spojio izbacuje mi poruku no video signal, kontao sam da je do playera ili hdmi kabla, nosio ih u radnju gdje sam kupio, tamo testirali radi sve.

Zovem Philipsov servis, kažu mi d probam sa nadogradnjom za tv, odradim, ni to ne pomaže.

Ponovo kontaktiram servis, kažu mi da je onda stvar u HDMI, da bih trebao nabaviti iHDMI. Nekoliko dana ga tražim, ali bezuspješno. U nekoliko radnji gdje sm bio prvi put čuju za njega
Ja mislim da je do tv,ako BD radi na drugi tv bez problema znaci da nije do BD ni do kabela,mislim da moras odneti tv u servis da bi ispitali HDMI ulazi dali su o.k.
Pirlo
VHS kazeta

19 pro 2013, 16:26

pavle je napisao/la:
Pirlo je napisao/la:Hvala na odgovorima.

Ja mislim da je do tv,ako BD radi na drugi tv bez problema znaci da nije do BD ni do kabela,mislim da moras odneti tv u servis da bi ispitali HDMI ulazi dali su o.k.
Mislim da sam već na jednoj temi odgovori vezano za ovo, ali da i ovdje napišem, ukoliko bi neko imao isti problem.
Kod mene se na kraju ispostavilo da je u pitanju do HDMI kabla (koje je moglo na nekim drugim uređajima, lai ne i na TV-u). Kada sam kupi originalno Philipsovo HDMI kablo, sve je bilo ok.

Natrag na “Blu-ray”

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 3 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 3 registrirana/e, 0 skrivenih i 27 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23450.
Ukupno tema: 2986.
Ukupno korisnika/ca: 7367.
Najnoviji/a korisnik/ca: Bruno986.
Rođendan, danas, nema nitko.