Blu-ray filmovi sa HDD na blu-ray playeru

Sve o reproduktorima Blu-ray medija.
ronin71
VHS kazeta

Blu-ray filmovi sa HDD na blu-ray playeru

10 stu 2012, 10:45

Imam Samsung BD-D5300 player , da li moze da se pusti film na blu-ray playeru koji je na kompu, full blu-ray a ne neki rip.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Blu-ray filmovi sa HDD na blu-ray playeru

10 stu 2012, 16:25

Pozdrav!

Koliko sam razumio, zanima vas može li vaš Samsung BD-D5300 player čitati full Blu-ray film koji je pohranjem na računalu, preko mreže? Full Blu-ray filmovi mogu biti pohranjeni u ISO datoteci ili raspakirani iste strukture kao ona pohranjena na disku, a koliko znam to nije moguće reproducirati. Vaš player podržava AllShare DLNA za raznu multimediju tipa DivX ili MKV, no ne i ISO i formate pohranjene na Blu-rayu.
Bringing Definition to High Definition
djvaso
Video CD

08 svi 2013, 13:00

Mali broj plejera može puštati netaknuti Blu-ray rip (*.iso fajl ili BDMV omotnicu) a još manji broj meni diska što je bitno za ljude kojima je stalo do bonusa. Ja sam nabavio Pioneer BDP-440 koji sa besplatnim firmverom pušta Blu-ray ripove sa tvrdog diska a sa plaćenim (košta skoro koliko i uređaj!) i preko mreže. Uređaj ima jednu mogućnost koju nisam čuo da ima i jedan plejer druge marke: dodavanje novog titla na Blu-ray. Dovoljno je u omotnicu gdje je iso fajl ili BDMV datoteka staviti srt fajl istog naziva kao i omotnica i vozi Miško. Poželjno je da se prethodno titlovi centriraju sa jednim brazilskim programčićem. Plejer u toku reprodukcije omogućava pomjeranje titlova po visini, mijenjanje dužine trajanja, boje i veličine. Plaćeni firmver omogućava dodavanje do osamnaest novih titlova.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

10 svi 2013, 07:35

To svakako jest jedinstvena mogućnost, hvala na infu.
Bringing Definition to High Definition

Natrag na “Blu-ray”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 28 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.