Diskusije vlasnika: Quadro 933 DVD reproduktor

Sve o reproduktorima sadržaja zapisanog na DVD medije.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Diskusije vlasnika: Quadro 933 DVD reproduktor

30 ožu 2008, 14:43

Evo, kako sam i dalje u potrazi za DVD playerom koji ima USB i HDMI, te čita sve danas popularne formate osim HD-a, naišao sam na Quadrov model oznake 933 koji dosta ljudi hvale po forumima, pa me zanima koje mišljenje imaju članovi ovog foruma.

U Vemilu imaju dva, tj. 3 modela - srebrni i crni, te srebrni uz koji ide i DVD film. Srebrni bez filma je 379 kn za gotovinu, a s filmom 389 kn, dok je crni model bez filma 399 kuna, što mi je pomalo čudno.

Slika:
slika

Evo specifikacija:

Model DVD-933
Podržani formati DVD, MPEG4-DivX, XVID, SVCD, CVD, DVCD, VCD1.0/1.1/2.0, CD-DA, CD-R, CD-RW, MP3, JPEG CD reprodukcija
Konektori Scart (RGB), Scart 3 / HDMI, 5.1 SURROUND ANALOG 6xRCA izlaz, S-Video izlaz, digitalni optički izlaz, digitalni coax izlaz, 1xRCA, Audio izlaz 2xRCA, video izlaz 1xRCA, USB, 5u1 čitač kartica (CompactFlash, MultiMediaCard, Secure Digital, Smartmedia i memory Stick)
Ostalo DTS ugrađen dekoder
AC-3 ugrađen dokoder
Horizontalna rezolucija: 480p (NTSC), 576 (PAL), 720p, 1080i
Reprodukcija PAL/NTSC
Zoom
OSD prikaz
DivX reprodukcija: prikaz podnaslova .sub, .srt i .txt formata (različito ime podnaslova i filma)
Izbor kodne stranice za prikaz podnaslova
Odabir pozicije i oblika podnaslova u DivX modu
Mogućnost čitanja DivX zapisa i podnaslova s USB vanjske jedinice
Dimenzije i masa 430 x 53 x 220 mm
2,5 kg
Bringing Definition to High Definition
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Quadro 933 DVD reproduktor - iskustva?

31 ožu 2008, 22:18

Evo, samo da javim da sam se na kraju ipak odlučio za ovaj uređaj i da sam za sada vrlo zadovoljan njime. Još ću ga nekoliko dana testirati, a onda ću napisati recenziju. Za sada mogu reći da je po mogućnostima puno bolji od Pioneer-a DV490-V), čital kartica odlično radi (čak je pročitao bez problema SD karticu od 2 GB, premda piše da može pročitati samo do 512 MB), USB memorija od 1 GB odlično radi i divx prek nje idu glatko i bez problema.

Ipak, na HDMI-ju mi se čini da je slika za nijansku mutnija nego što je bila na Pioneer-u - budem to još usporedio pa napišeš jel to istina ili ne.
Mytbit
S-VHS kazeta

01 tra 2008, 07:10

Da sve lijepo zvuci kad nabrajas mogucnosti ali kada dodje to onog najvaznijeg - kvalitete slike...tu ipka vladaju veliki...
Petar
S-VHS kazeta

06 tra 2008, 16:26

Quadro 933 sam kupio nakon pogreške zvane Elit - player izuzetno povoljne cijene i sve je lijepo bilo dok sam gledao specifikaciju. USB priključak, čitač kartica, višebojni zaslon i super tanki dizajn, no nisam bio zadovoljan kako je čitao medije, neke DivXe koji su kod frenda na Pioneeru radili bez bada meni nisu nikako išli, a bilo je i onih koji su se nekako trzavo vrtili. Prikaz titlova mi je isto smetao jer su slova mala i blijede boje, pa sam imao poteškoća s čitanjem.

Uglavnom, uspio sam ga uvaliti stricu za 80% cijene (pažljivo sam birao koje ću mu divxe pustiti za demonstraciju :) i kupio Quadro 933 - pravi preporod. Čita sve, brz je, a kvaliteta slike na mom Philips LCD-u je odlična. Filmove uredno prikazuje direktno s USB sticka, a sviđa mi se i što su titlovi veliki i ne moraju biti istog imena kao i film (prije reprodukcije pita).

Sve u svemu jako sam zadovoljan i mogu ga toplo preproručiti!
slika
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

24 tra 2008, 19:08

Evo, test je objavljen na stranici, molim da se svi komentari ovdje pišu! Hvala!

http://hdtelevizija.com/index.php/2008/ ... uktor-usb/
dragec52
S-VHS kazeta

25 tra 2008, 11:36

Darco, svaka čast kao da mi čitaš misli.Sinu "vrisnuo" stari DVD reproduktor i baš me jučer pita da mu dam jedan od mojih/pazi sad 5 kom/ ali nedam. Ali jučer navečer pročitam tvoj test za Quadro 933 i odmah sam zagrizao samo radi jedne stravri-da pretvara audioCD u mp3 i da se može SD kartica nafilati/meni bitno glazba/ od 2G, za mobitel.MOLIM potvrdu još jednom da sam siguran da nisam nešto krivo shvatio.Dali CD audio prebacuje u mp3 i dali mogu filati SD memokarticu s tom istom glazbom.Nadam se da rezumiješ što želim-Ne da neshvaćaš već dali sam se izrazio kako treba.Ako sam sve shvatio odmah idem po tvojoj potvrdi u Vemil Rijeka i kupiti.Ako može javi se do 16.00 da kupim odmah popodne.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

26 tra 2008, 18:54

dragec52 je napisao/la:Darco, svaka čast kao da mi čitaš misli.Sinu "vrisnuo" stari DVD reproduktor i baš me jučer pita da mu dam jedan od mojih/pazi sad 5 kom/ ali nedam. Ali jučer navečer pročitam tvoj test za Quadro 933 i odmah sam zagrizao samo radi jedne stravri-da pretvara audioCD u mp3 i da se može SD kartica nafilati/meni bitno glazba/ od 2G, za mobitel.MOLIM potvrdu još jednom da sam siguran da nisam nešto krivo shvatio.Dali CD audio prebacuje u mp3 i dali mogu filati SD memokarticu s tom istom glazbom.Nadam se da rezumiješ što želim-Ne da neshvaćaš već dali sam se izrazio kako treba.Ako sam sve shvatio odmah idem po tvojoj potvrdi u Vemil Rijeka i kupiti.Ako može javi se do 16.00 da kupim odmah popodne.
Pozz Dragec!

Eto, nažalost nisam odgovorio do 16 sati, tako da će kupovina morati pričekati, a što se tiče ripanja audio CD-ova, još danas ću isprobati radi li i za snimanje na memorijske kartice (isprobao sam samo na USB i radilo je bez greške). Eto, čim stignem ubaciti ću dodatne podatke u recenziju i ovdje.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

27 tra 2008, 15:29

Evo, napravio sam dodatne testove i mogu potvrditi da uređaj podržava ripanje na memorijske kartice. Kod ripanja nude se dvije kvalitete - high i best (CD od 550 MB se može ripati na 55 MB pod High i 120 MB za Best kvalitetu). Također, ripanje traje koliko i CD - znači ako se hoće zripati CD od 70 minuta taj će postupak trajati 70 minuta i nema načina da se ubrza :(
dragec52
S-VHS kazeta

28 tra 2008, 12:01

:D :D :D :D :D TUUUUUUUUUUUUUUUUUje na stolu,samo čekam ručak pa u akciju da vidim taj 6ti komad kako radi.Kad sam ga unio kolutanje očima sve do plafona.Ali ona/moja draga/ zna da sam bolesnik pa se i ne čudi baš previše.Ali došlo mi zlo kad sam vidio da sam dobio DVD o našoj repki a već ima 2 komada od prijašnnjih akcija.A uzeo ga samo radi punjenja SD kartice od mobitela jer DVD rekorder od LG prima samo kartice od 1G i da imam što odnjeti u kampprikolicu da unuk ima za gledanje crtića preko ljeta.Javim se s utiscima danas ili sutra navečer.Pozdrav.
dragec52
S-VHS kazeta

30 tra 2008, 19:50

:D :D :D Evo ja uspio sve složiti, i vrlo zadovoljan, već izripao 3 puta po 1G i jednu od 2G SD karticu i sve šljaka baš kako sam poželio.Poslije praznika moram kupiti još jedan HDMI kabel- cijene se kreću od 80 -36o kn, pa OPET molim poštovanog admina za mišljenje koji kupiti jer je situacija dosta "glupa" DVD 350 a kabel 38o kn. a ako je izlaz iz DVD-a loš niti najskuplji kabel neće popraviti dojam/zar nije tako/ Ugodne praznike želim članovima i gostima foruma.

Natrag na “DVD reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 25 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23408.
Ukupno tema: 2977.
Ukupno korisnika/ca: 7335.
Najnoviji/a korisnik/ca: Daci.
Rođendan, danas, nema nitko.