Diskusije vlasnika: Quadro 933 DVD reproduktor

Sve o reproduktorima sadržaja zapisanog na DVD medije.
zeki022
VHS kazeta

Re: Quadro 933 DVD reproduktor - iskustva?

30 svi 2009, 17:57

iman player već godinu dana,radi bez problema al znam dosta ljudi sta su nakon samo 20 dana morali na servis.poslje im svakom radi bez greske.rijetko koji film u divix-xvid formatu da nije procitao.podrska za subtitlove odlicna mada su slova za moj ukus malo previsoko od dna ekrana.prikaz mp3,divix-xvid formara sa usb ili kartica savrsen.slika sa hdmia ne brilja al ovisi naravno o televizoru.na mom panasonicu full hd odlicna a kod susjeda samsung hd ready dobra al ne toliko kolko na mom.mislim za ove novce stvarno ok player.
zeki022
zocca
S-VHS kazeta

13 kol 2009, 01:05

da li pusta divx/xvid u svim reolucijama.u koji bi format covak mogao da snimak sa hd kamere prebaci na PC pa na flash i pusti na ovom cudu.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

31 kol 2009, 10:54

Na ovom čudu MPEG-4 Divx prolazi... Total Video Converter je dobar za konvertiranje, možeš isprobati i demo verziju koja stvara watermark, no ne degradira zbog toga kvalitetu...
Bringing Definition to High Definition
tomixc
S-VHS kazeta

15 sij 2010, 20:14

Moje iskustvo, imam ga skoro 2 godine.
Nakon par dana skužio sam da mi se uređaj nakon gašenja sa daljinskim (Stand By), sam upali nakon nekoliko sekundi.
Pošto je bio nov, to me nerviralo, ja ga dao u servis (reklamacija u garanciji).
Vratio se nakon cca 1 mjesec, kvar sa paljenjem/gašenjem ostao, ali uz to, sad čita svaki treći dvd. Prije je čitao sve.
Nazovem ja osobno u servis (Intronic), i čovjek mi kaže, pusti lokalnog servisera, pošalji direktno poštom nama, gratis ćemo to ispraviti.
Tako je i bilo, sad opet sve čita, softversko paljenje/gašenje i dalje zeza, pa ga uglavnom gasim/palim na gumb-glavni.
U hodu sam upucao (tada) zadnji firmware, čita sve titlove, nema za te pare, ali ovisi na kakvog se namjeriš.
Ili radi kao moj ili odmah rikne. Radi svaki dan, crtići, filmovi, pali se dnevno bar 2 puta.

Drugo me zanima, ako film ima 5.1 zvuk, da li isti izlazi preko optičkog izlaza van, zanima me zbog kućnog kina.

Natrag na “DVD reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 28 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23408.
Ukupno tema: 2977.
Ukupno korisnika/ca: 7335.
Najnoviji/a korisnik/ca: Daci.
Rođendan, danas, nema nitko.