Tutorijal: Obnova firmware-a na Pioneer DV410-K DVD playeru

Sve o reproduktorima sadržaja zapisanog na DVD medije.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Tutorijal: Obnova firmware-a na Pioneer DV410-K DVD playeru

13 pro 2008, 15:56

DV-410 model sam po sebi nudi veliki broj mogućnosti, no dio opcija potreban korisnicima ipak je izostao, poput mogućnosti izbora veličine i pozicije tilova, a koje neki DVD reproduktori tvornički već nude, poput primjerice Quadra 933. U nastavku pronađite upute kako korak po korak doći do novih opcija i mogućnosti u manje od 15 minuta.

Link: http://hdtelevizija.com/2008/12/13/tuto ... roduktoru/

Sada baš idem igrati se malo s opcijama da vidim to za crnu boju jel bude kakvih razlika:
- Black Level is at Video Adjust. If your using HDMI connection, to have BTB you should use Brightness +2 och Contrast -2 to be able to see BTB and WTW.
- BNR (Block Noise Reduction) is at Video Adjust.
Bringing Definition to High Definition
mladen
VHS kazeta

Re: Tutorijal: Obnova firmware-a na Pioneer DV410-K DVD playeru

03 vel 2010, 22:19

Danas sam obnovio firmware na DV 410 playeru S novijom verzijom 3.1.Sam je postupak protekao u redu,ali mi se dešava da kod gledanja divX filma s DVD medija dolazi do zamrzavanja uređaja.Player ne prihvaća ništa s daljinskog,tako da ne preostaje ništa drugo nego isključenje iz struje.To se znalo desiti i na starom originalnom firmware-om ali samo kod reprodukcije s USB stika.Neznam što da radim,dal da mu stavim ovaj stariji firmware V22?
Divx film je spržen na DVD-RW medij i tom s najmanjom brzinom 4x.Treba li možda divx sadržaj biti spržen na običan CD?

Pozdrav!
perodbk
VHS kazeta

14 vel 2010, 14:15

Imam isto 410 i gledam divxe s usb-a, i ako postujem ova ispod pravila u 99% slucajeva nemam problema, a ako stavim kakav film da ima nesto od ovog dolje onda se i meni smrzne uredaj u prvih par min filma

Any of the following Divx encoding options might cause DVD players to have problems.
1) Use of QPel (Quarter Pixel).
2) Use of GMC (Global Motion Compensation).
3) Resolutions greater than 720x576.
4) Files larger than 2 GB in size.
5) Video bit rates higher than 2000 Kbps.
6) If you use AC3, LPCM or DTS audio, the video bit rate may have to be a lot lower than 2000, perhaps as low as 1200 for successful playback.
7) Packed bit stream (MPEG4Modifier can remove this).
prolega
S-VHS kazeta

08 lip 2010, 00:08

Nakon upgradea (3.1) koji sam btw napravio uglavnom zbog veličine titlova, isti su još uvijek ostali premali. Razočaravajuće. Uglavnom, dobri stari AVIAddXSubs i 1 min posla i uzivam u filmu sa normalnim titlom. ono što sam primijetio jest da uređaj življe radi. Spojeni HDD na USB malo brže pročita, datoteke na HDD-u sada su čitljivije obzirom da su dodana još pokoja slova datoteke iako još uvijek nedovoljno ako je duži naziv. Osim pozcije i tilte backrounda više nisam zamijetio neku značajniju promjenu.
I na kraju, volio bih znati podržava li uopće koji uređaj na tržištu promjenu veličine titlova iz samog izbornika playera?
Bela
DivX v6.x.x

11 sij 2011, 00:33

Pioneer dv-600 sa modanim firmwareom ima podesavanje velicine fonta, boje fonta i sjene, boje pozadine i pozicije titla.
Skini modani firmware za dv-410 pa probaj sat se desava, uvijek mozes vratiti originalni za par minuta.
Odavde ako vec nisi stavio taj.
http://www.pioneerfaq.info/english/dv41 ... =Firmwares

Natrag na “DVD reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 28 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23398.
Ukupno tema: 2976.
Ukupno korisnika/ca: 7334.
Najnoviji/a korisnik/ca: luda_noga.
Rođendan, danas, nema nitko.