DENON DVD-1940 mala recenzija

Sve o reproduktorima sadržaja zapisanog na DVD medije.
bakšaj
DivX v6.x.x

Re: DENON DVD-1940 mala recenzija

10 ožu 2009, 17:47

apsolutno da se čuje,koliko sam primjetio kod pioneera u ovim jeftinim dvd-ima, dosta im muljaju snimke,dok kod marantza je slika puno detaljnija,i kod pioneera je bas dosta napumpani,srednji jako nedostaju,tek im ovi skupi modeli dobro rade,marantz puno pažnje posvećuje i ovim jeftinim uređajima,slika je ok i kod pioneera i marantza,ali je zvuk daleko kvalitetniji kod marantza kod jeftinijih uređaja
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

12 ožu 2009, 21:39

bakšaj, bio sam u uvjerenju da Marantz ima dobar zvuk i na jeftinijim modelima, no baš sam pričao s jednim gospodinom što dosta prati tehniku i koji kaže da jeftini Marantzi sviraju na nivou ostalih DVD playera srednje klase, pa tako i Pioneera.

A eto, toliko u tom audio svijetu kontra dojmova, ne znam više što da kažem...
Bringing Definition to High Definition
bakšaj
DivX v6.x.x

13 ožu 2009, 16:23

ja sam ti svoj dojam rekao,npr.ujak od staroga je imao philips dvd isto za 1200kn-a,a ja pioneer 585 iste cijene,razlika je bila ogromna,i tu se potvrdilo da philips nije audiofilska firma,npr.uspoređivao sam pioneer DV-989AVi-S koji je koštao 8000kn-a,i svoj marantz dv7001 koji je koštao 5400 kn-a,mogu reći da je marantz puno bolje zvučao,srednji su bili tako profinjeni i detaljni,dok je pioneer imao usku zvučnu sliku i previše basa i opet mumljanja,iako se pioneerov zvuk može okarakterizirati kao taman
marantz 4003 je jako čistog zvuka,i jako mekano profinjenog zvuka, dok pioneer PIONEER DV-610AV-K definitivno nije
vjeruj meni,jer koliko sam ja skužio, darco ti imaš dobro uho,većina ljudi ti bude reklo isti cjenovni razred,ista kvaliteta,ali sam znaš da kod televizora to ne stoji,tako ti je i kod dvd playera
a za philips definitivno ne kupujte dvd playere,jer za zvuk philips je jako loš
mogu reći da me pioneer dosta razočarao kod dvd playera,dok su mu receivery odlični,inače pioneer dvd-i vrte puno formata bez problema
Logitech
VHS kazeta

06 lip 2010, 20:26

imam ovaj player platio sam ga novog 1000 kn da bi ga koristio kao cd player ali nisam bio oduševljen zvukom pa sam kupio denon dcd 700 ae cd player koji mi se drugi dana pokvario,iskreno ovaj dvd ne vrijedi ni tisuću kuna a kamoli 2700 kolika mu je cijena slika je loša a zvuk je onako osrednji,mene je tvrtka denon jednostavno razočarala sa ova dva uređaja,razmišljam da li ću ikad nešto kupiti od denona vjerovatno oču ali neke skuplje ovi jeftini su im škart

Natrag na “DVD reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 27 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 26 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23408.
Ukupno tema: 2977.
Ukupno korisnika/ca: 7335.
Najnoviji/a korisnik/ca: Daci.
Rođendan, danas, nema nitko.