PITANJA ZNALCIMA-combo prijamnik i radio kanali

Forum o uređajima koji posjeduju digitalni zemaljski i satelitski tuner u jednom kućištu.
dragec52
S-VHS kazeta

PITANJA ZNALCIMA-combo prijamnik i radio kanali

11 svi 2009, 14:07

Pitanje znalcima. Ovaj vikend bio sam u Petrinji/radi lokacije/. Brat je kupio combo uređaj. Namontirali mu sat. antenu za 3 satelita i zemaljski program. Kad sam ga upitao da pusti Radio Banovinu rekao mi da nemože slušati je je monter rekao da nema šifru za "otvaranje radio programa". I zaista se nemože slušati mada HB ima sliku. Ponovio skeniranje ali zaista ne otvara radio programe. Pošto sam bio samo u prolazu nisam imao vremena čačkati da vidim očemu se radi. Osobno sam na par mjesta laički montirao sat. antene i uvijek bez problema dobivao sliku i radio programe bez ikakvih dodatnih šifri koje bi ukucavao u uređaj.Radi se o sat. uređaju FANTOM. Zahvalan na informaciji unaprijed.
Zadnja izmjena: Anonymous, dana/u 11 svi 2009, 20:14, ukupno mijenjano 2 puta.
Razlog: Izmjenjen naslov i tema premještena.
dragec52
S-VHS kazeta

Re: PITANJA ZNALCIMA-combo prijamnik i radio kanali

11 svi 2009, 23:24

Zahvaljujem na odgovoru. Ali mi nije jasno zašto meni otvara i svira u Rijeci bez problema. Za 2-3 dana idem u kamp gdje ću si montirati antenu za gledanje 3 satelita preko NB 6000+ pa ću vidjeti hoče li biti problema.

Natrag na “DVB Combo receiveri”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 27 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 26 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.