Diskusije vlasnika: WD HD Media Player

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
andriano
VHS kazeta

Re: Diskusije vlasnika: WD HD Media Player

02 pro 2010, 16:19

Nani je napisao/la:Naravno, ubacit cu ga medju LG i Azbox uredjaje u raspored. Reci mi na pm gdje se nalazis ili ovde ;)
Ja sam ti u Mostaru ! Neki dan se ovdje kod nas otvorio novi dućan Panasonica (Novi tržni centar), pa ako znaš te ljude što rade tu, mogu ti kod njih ostaviti !
Ili da ti broj pošaljem na PM, pa da se dogovorimo drugačije ! Pozz
andriano
VHS kazeta

02 pro 2010, 20:37

Nani je napisao/la:Dolazim drug moj sutra na otvaranje tog ducana na Rondu. Hajde ga ostavi molim te do 4 sata ako ti nije problem ja cu ga vratiti veoma brzo na isto mjesto. Hvala ti puno!
Nikakav problem ! Samo mi reci na koje ime da ostavim ?
smirnoff
VHS kazeta

02 pro 2010, 21:12

prava suradnja - a sve u korist širenja informacija - bravo dečki!!

imam pitanje vezano baš za WD TV i PC (spojeni preko LANa) - kako da neke foldere "sakrijem" da ih WD TV ne vidi (koristim cijelu particiju za share zato bih i sakrio neke foldere)???
andriano
VHS kazeta

03 pro 2010, 14:05

Ostavljeno ! Pozz
andriano
VHS kazeta

04 pro 2010, 02:50

Nani je napisao/la:Hvala jos jednom! Do kad kume da ga se vrati? :)
Samo polako ! Ionako imam ispita ovih dana,bolje da je kod tebe ! ;)
Ja ništa nisam dirao od kako sam ga dobio, samo sam stavio par filmova i to je to ! Ti radi sto misliš da treba !
andriano
VHS kazeta

06 pro 2010, 17:20

Kad možemo očekivati usporedni test tih Playera ?
smirnoff
VHS kazeta

07 pro 2010, 19:08

Nani je napisao/la:Desni klik na folder, properties- hide.

da, no kod WDTV playera to ne vrijedi jer su te postavke za Windows a WD ne koristi Windows nego Linus i on ih svejedno vidi - nema rješenja osim maknuuti te foldere na drugu particiju.

dali je netko pobao ne-official FW sa ove stranice?
http://forum.wdlxtv.com/viewforum.php?f=8

izgleda da nema bugova kao službene verzije a i otvaraju neke nove funkcije (kao recimo kompletan You Tube)
Grunfo
VHS kazeta

08 pro 2010, 22:51

Pokušavao sam više puta staviti b-radov firmware ali bezuspješno. Neće da se učita. Noviji oficjelni firmware ide bez problema ali b-radov neće. Sve sam napravio kako je pisalo ali opet neće. Odustao sam od toga. Primjetio sam po raznim drugim forumima da puno ljudi također ima problem sa time. Šteta jer je taj firmware izgleda najbolji.

Imam i jedno pitanje. Kako izbjeći ili ispraviti kod premotavanja (naprijed ili natrag) nekog mp4 filea kašnjenje zvuka u odnosu na sliku? Kod avi-ja toga nema. Možeš premotavati bilo kojom brzinom naprijed ili natrag sve je o.k. a kod mp4 fila uvijek dođe do kašnjenja zvuka u odnosu na sliku. Kod mkv fileova sad ne znam da li se to isto događa, a ne da mi se sad to provjeravati.

Inače imam WDTV generation 2 jedno pola godine i super sam zadovoljan tom stvarčicom.
Corto_73
VHS kazeta

09 pro 2010, 11:30

Grunfo je napisao/la:Imam i jedno pitanje. Kako izbjeći ili ispraviti kod premotavanja (naprijed ili natrag) nekog mp4 filea kašnjenje zvuka u odnosu na sliku? Kod avi-ja toga nema. Možeš premotavati bilo kojom brzinom naprijed ili natrag sve je o.k. a kod mp4 fila uvijek dođe do kašnjenja zvuka u odnosu na sliku. Kod mkv fileova sad ne znam da li se to isto događa, a ne da mi se sad to provjeravati.
Događa se samo kod mp4 file-a. Odi na wdtv forum i pročačkaj malo tamo... u principu bi trebao fajl bez rekodiranja, samo pretvoriti u mkv, potom ga za svaki slučaj pročistiti s mkvcleanWD.exe i onda bi radilo sve ok. Mada se ljudi kunu da radi i bez srednjeg koraka.
smirnoff
VHS kazeta

10 pro 2010, 20:13

zar nije kod re-codiravanja uvijek rezultat lošija slika?

možda bi bilo bolje potražiti taj file u .mkv -u

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Ads

Info tab

Ukupno su: 22 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 20 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 295 dana 01 pro 2019, 13:14.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.