Media playeri - generalna pitanja

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
keween
S-VHS kazeta

Re: Media playeri

22 pro 2009, 12:40

Već imam postano pitanje na temi o Mede8eru pa se nadam da me neće admin špotati :mrgreen:

Trebam neki uređaj koji snima tv programe i reproducira sve ono što se reproducirati može (od avija do mariške itd.). Imate neke preporuke (nadam se)?

Ovakvo nekakvo čudo http://www.verbatim-europe.co.uk/en_1/p ... 17781.html ?
keween
S-VHS kazeta

22 pro 2009, 13:15

peka
VHS kazeta

22 pro 2009, 22:05

Tvix-6500 čita Blu ray kao da ja dvd.Dakle uređaji moraju imati java scriptu jer su meniji od blu ray-a rađeni u javi.BD-Lite koji ima Tvix otvara meni-e tijekom reprodukcije bez da se zaustavi prikazivanje. Zbog čega ja BluRay dobar, zbog slike ne,jer dobar mkv 1080p ima istu sliku ,ali zvuk HD-Master,ili True HD ,kome a/v reciver podržava je NEZAMJENJIV .GLADIATOR,MASTER AND COMANDER,10000 B.C.,ili koncerti kao EAGLES,TOTO,ANDREA BOCELLI,,
doživljaj je fantastičan.Ako je neko to ''okusio''razumije me,ako nije,nemojte mi zamjeriti zbog toga.
Dvico 6500A,Yamaha RX-V465,Panasonic P42x10y
peka
VHS kazeta

22 pro 2009, 22:20

AL460 Full HD Media ,danas sam imao na probi.Radi dosta slično kao WD TV-Live.Za nijansu je možda i bolji jer podržava dvd ifo a wd ne podržava.Hd audio ima downmix,što nije loše za večinu korisnika.Radi sve,ima i mrežu,pa se može spojiti sa compom.isprobano radi.Za Apacer-a koji nije proizvođač media playera,sasvim OK.

http://emea.apacer.com/en/products/AL46 ... Player.htm
lion406
Video CD

22 pro 2009, 22:54

keween je napisao/la:Mislim da sam pronašao stvarčicu 8-)
http://www.cropc.net/index.php?option=c ... &Itemid=74
može neki komentar, primjedba, pohvala ili što god za ovo u linku (Verbatime MediaStation HD DVR)....

kao prvo da li moža poslužit kao HTPC i da li se preko njega može na net surfat ? ....
Pozdrav ljudima dobre volje !
keween
S-VHS kazeta

23 pro 2009, 02:29

Ima ovdje recenzija http://www.insidehw.com/Reviews/Multime ... D-DVR.html (nadam se da slobodno stavljam linkove na recenzije).
Razmišljam da nabavim pa dok isprobam se javim...
TypeR
VHS kazeta

23 pro 2009, 10:48

Zadnjih par dana čitam malo o media playerima i također mi je Verbatimov zapeo za oko. Djeluje skroz OK. Jedino sam ga našao u Linksu i to po cijenama: 1TB cca1900 kn i 500GB cca 1600 kn. Ako netko zna gdje ih još ima nek javi. Ne znam da li postoji inačica bez hard diska.
Znam da ne ovisi o HDTV-u ali bilo bi super kada biste dobili jedan na test pa da dobijemo info iz prve ruke.
--
Panasonic TX-P42X10Y
keween
S-VHS kazeta

25 pro 2009, 14:24

Isprobao sam i zadovoljan sam s verbatimom. Nisam sve još isprobao, ali nabrzaka sam nešto i pogledao...
Ukratko (nisam neki profić pa to imajte na umu :mrgreen: ),
nedostaci: nema mpeg-4 tuner (nije baš bitno za novije televizore kad oni imaju ugrađen), kad snima, može se gledati samo taj program preko njega (možda nisam skužil kak to točno ide), H.264 podržava tako da se spoji preko kompa (program na cd-u, nisam još isprobal), ventilator se malo čuje (picajzlama sa sluhom šišmiša bi to moglo smetati :roll: )
dobre stvari: lako baratanje s uređajem: spajanje na komp s usb-om, spajanje maxtv-a (ne treba više snimalica :mrgreen: ), 1TB diska je dovoljan za sve koji ne skupljaju filmove od 2. svj. rata na ovamo, snimanje jednom tipkom, timer za snimanje, pohrana slika sa kartice jednim klikom, time shift mi se dopada (premotaš snimku gola, koša i posebno bilo čega u hokeju :mrgreen: ), kaj još.... titlovi moraju pisati ko naziv filma (staviš npr. 1.avi i 1.srt), ima kvačica na titlovima, svi kablovi u paketu (+ nero move it)...
zaključak amatera: za 1900kn dobije se 1TB prostora za filmove, mogućnost snimanja programa (meni dobro dođe za maxtv), lako za upotrebu... definitivno bih preporučio nekome ko povremeno snima tv kanale, imajte na umu da ima ugrađen disk (uračunajte to u cijenu nekog drugog playera)
napomena: isprobavao sam ga na sony trinitonu (crt-u)
p.s. sigurno se svi pitaju zašto ne pišem o tome kak se vidi bluray i ostali formati...e pa još mi nije prošlo 200h na plazmi x10y pa ga nisam isprobaval još na njoj :mrgreen:
Elmax
VHS kazeta

27 sij 2010, 10:25

Pozdrav

Je li netko isprobao HDX 1000, molim osvrt posebno na kvalitetu zvuka.

Reproducira li Hi-res FLAC (24bit 96 kHZ, 192 kHz)

Hvala.
peka
VHS kazeta

17 vel 2010, 18:56

dvbuljan je napisao/la:Na žalost u Hrv nije moguće nabaviti HDI BD Prime 3.0. I ja ga želim nabaviti jer mi se čini bez obzira na sve te silne probleme oko BluRay playera kao izvrstan proizvod! Vrlo "user frendly" što je posebno bitno za sve korisnike koji se ne žele zezati oko silnih postavki na ostalim media tankovima.
Malo me zaintrigiralo ovo što je rečeno za TVIX 6500. Da li to znači da uređaj može čitati cijelu strukturu BD backupa? Dali su svi meniji funkcionalni? Da li rade svi linkovi? Koju vrst backupa čita? Kao Iso ili folder sa svim fajlovima?

:D :D
http://picasaweb.google.com/11475962945 ... directlink#

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 25 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.