Media playeri - generalna pitanja

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
dvbuljan
S-VHS kazeta

Re: Media playeri - generalna pitanja

30 lis 2011, 07:21

Kineski media player.
Vjeruj svojim očima!
babac
VHS kazeta

07 stu 2011, 15:43

Ljudi ajmo sad pošteno...

Moje mišljenje je da su ti svi plejeri još uvijek preskupi za šta nude.

I ja sam htio uzet jedan ali kad malo šire razmišljš vidiš koliko to košta a šta nudi. Recimo 1000kn + je zapravo 150 do 200 eura za komad plastike sa par čipova i novim softwerom. Da me ne shvatite krivo, cijenim ja vjerovatno puno vremena i truda za razvijanje samog proizvoda ali brate mili to je jedina stvar koja mi se cini preskupa od elektronike.

Ajd telka je telka pa izdvojis dosta novaca za nju, pojačala razna i sl. al meni se čini da za cijenu od 1000 kuna moraš dobit Media player All in one, znaci i sa tunerom unutra sa snimanjem, dodatnim diskom, mrezom, usb 3 i svim ostalim stvarima.. ovako prodaju jaja pod bubrege
BoTiA
Video CD

08 stu 2011, 08:26

ne slazem se ...
mislim (a slaze se i cijela moja obitelj) da mi je mede8er najbolja kupnja od elektronike do sada ...
genijalna stvar .... ugradio sam interni disk i vrti sve zivo, izbacio sam DVDove iz upotrebe, malen, navigacija jednostavna (djeca od 5 godina ga koriste bez problema) ... za cijenu skuplje serije plazme uzeo sam jeftiniju + media player i mislim da nisam pogrijesio
Bela
DivX v6.x.x

08 stu 2011, 14:42

I moj je stav bolje kupiti 2-3 solidne sprave nego pretjerivati sa jednom, a upravo si ti to uradio kupivsi malo jeftiniji tv (tu razliku ionako nevidis) i mede8er.
gorki
VHS kazeta

08 stu 2011, 19:27

gorki je napisao/la:planiram kupiti neki media player,pa me zanima sljedeće,....ako je na kompu jedan dio ili disk kriptiran nekim programom (npr.TrueCrypt) i kad se otključa na kompjuteru da li će ga se moći vidjeti u nekom od media playera
nije nitko nešto ovako probao ili da možda zna..........
hdfreak
DivX v.3.x.x

28 pro 2011, 22:30

Pozdrav, zanima me ako netko zna i onih koji imaju iskustva s bilo kojim od ovih sve brojnijih media playera jel ima neki koji može playat m2ts format sa titlovima unutar njega. Znači ripani blu ray na disku sa folderima od kojih je jedan STREAM (onaj koji sadrži cijeli film s titlovima, najveći m2ts file u stream folderu). Hvala Poz.
TV: Samsung PS42C450 / BD-DVD: Blu-ray player LG BD550 / Notebook: Asus K61IC
slobabogi
VHS kazeta

02 svi 2012, 06:40

Iz mog iskustva to rade asus i wd plejeri, sony smp n 100 , kao i njegova blue ray ,,braća,, mogu čitati te formate ali ne sa titlom. Čekamo modele novih sony blu ray plejera i media plejer smp n 200, pada probamo. Pozdrav
carcass
VHS kazeta

12 lip 2012, 11:52

poštovani,

ne znam je li ovo pitanje vec iskrslo na forumu, posto sam novi, ali me intersuje sljedece:

MEDIA PLAYER koji ima DVB C receiver

Sta preporucujete?

hvala unaprijed!
nikola2004mkd
VHS kazeta

24 lip 2012, 15:13

Planiram da uzmem neki media player koji ima ugradjeni interni HDD ili ima podrsku za interni HDD.

Kako nema neki veliki izbor na ove uredjaje izbor je sveden na tri trenutno dostupna uredjaja i to:

WD TV Live Hub (sa ugradjeni 1TB HDD)
Asus O`Play HD2 (sa podrsku za 3.5" HDD)
Patriot PBO Core (sa podrsku za 2.5" HDD)

Ono sto mi je najvaznije i najvise me interesuje je podrska za titlove. Dali ovi uredjaji imaju podrsku na .srt titlove i dali je moguce da se titlovi posesavaju (encoding, folemina na font, boju i sl.)?

Druga stvar koja me interesuje je mogucnost da gutaju HDD formatirane u NTFS format.

Pa sta mi preporucujete?
Bela
DivX v6.x.x

24 lip 2012, 15:45

Sva tri ti podrzavaju navedeno, ja bih licno isao na WD radi najbolje podrske na NET-u, guta sve zivo, i nema nikavih bitnih problema.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 32 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 31 gost.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23563.
Ukupno tema: 3016.
Ukupno korisnika/ca: 7425.
Najnoviji/a korisnik/ca: tomkal.
Rođendan, danas, nema nitko.