Diskusije vlasnika: Mede8er - MED500X player

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
nowhereman
VHS kazeta

Re: Diskusije vlasnika: Mede8er - MED500X player

15 vel 2011, 23:28

suzuki je napisao/la:Evo sam i ja danas postao korisnik mede8er-a
Već imam problem.....
Na nekim filmovima mi ide ton i titlovi, a slika ne.
U čemu je problem?
Da li se ti filmovi ispravno prikazuju u nekom drugom player-u na kompu? Jesu li ti video postavke u System Setup-u ispravne? U kojem formatu su filmovi? Kako je sve to spojeno?
Kod mene nema nikakvih problema, a firmware je V4.
suzuki
VHS kazeta

16 vel 2011, 12:38

Filmovi idu na kompiću bez problema. Imam najnoviji firmware V4. Filmovi su mkv formatu. Spojeno je sve ok, jer ostale filmove prikazuje.
E sad o postavkama bi se dalo raspraviti. U to nisam siguran. Što je bitno?
nowhereman
VHS kazeta

16 vel 2011, 13:31

suzuki je napisao/la:Filmovi idu na kompiću bez problema. Imam najnoviji firmware V4. Filmovi su mkv formatu. Spojeno je sve ok, jer ostale filmove prikazuje.
E sad o postavkama bi se dalo raspraviti. U to nisam siguran. Što je bitno?
Ha, ne znam. Mozda...Video System stavi HDMI Auto, ako vec nije to. Pokusaj na forumu sa sluzbene stranice, mozda je netko tamo imao slicne probleme, pa ih rijesio.
suzuki
VHS kazeta

17 vel 2011, 19:37

Riješio problem.
Nisam otvarao na playeru da vidi koji je firmware, nego sam vjerovao uputama na kojima je pisalo V4.
Naravano kada sam stavio novi firmware V4 sve ide bez problema i promjenilo mi se sučelje.

nowhereman
Hvala na trudu.
bunarina
VHS kazeta

17 vel 2011, 20:34

Da se malo nadovežem kolegi na post prije, a i prije toga mnoge.

Daklem ovaj forum mi je BAŠ super "SVI" su mi pomogli i na kraju sam SAM PRONAŠAO riješenje/problem i nedam ga nikome neka se drugi muče kao što sam i ja.

Baš mi je super forum

hmmmmm pitam se ima li smisla ili je KRHKO ZNANJE
nowhereman
VHS kazeta

18 vel 2011, 16:12

KRHKO JE ZNANJE :( . Ja se nisam niti upustao u slaganje video zida, bar ne jos. Prekomplicirano mi izgleda, a bojim se da ne "sredim" i ovo kako je sada poslozeno. One upute s neta mi bas nakon citanja ne ulijevaju povjerenje. Ne znam puno o svemu tome. Fali mi jos dosta toga. Npr. ne mogu uci s playera u DVD na kompu preko mreze i ne znam zasto :-). O skidanju s neta direktno na disk Mede pogotovo, itd. :)

Lijep pozdrav

P.S. Kad nesto znam bezrezervno to podijelim s drugima
bunarina
VHS kazeta

18 vel 2011, 16:36

Nisam želio povrijediti nikoga svojim postom a najmanje kolege sa foruma iako je tako zvučalo pa eto i moja isprika ako ste se tu našli.
Morao sam to napisati jer nije samo na ovom forumu deficit znanja koji je vezan uz video vall, sve mi više smrdi na službenu "patku" koja u stvarnosti baš i ne funkcionira. Naravno nemojte misliti opet na kritiku vama/nama već na rekao bih marketing Mede8er-a odnosno proizvođača.
Iako uz ovaj po meni VELIKI nedostatak koji se naveliko s njihove strane reklamira pa i na službenim stranicama Mede8er je stvarno OK mediaplayer i za sada ga nebih mijenjao za neki drugi.
A OVO IM OPROSTITI NE MOGU pa sam malo zacvilio eto ovdje.
nemojte zamjeriti
hvala
de pedro
S-VHS kazeta

18 vel 2011, 18:01

evo da se ja nadovezem na temu videowall!Moram priznati da sam ja uspio sa njim,samo sam morao procitati uputstva barem desetak puta(doduse,nisam strucnjak za komp pa to citanje pripisujem tome),koristio sam Y2M i nije bilo problema s njim,makar nisam u potpunosti zadovoljan jer koliko sam skuzio on se automatski spaja na hrvatski IMDB a tamo nema sadrzaj filma pa mi eto to fali na videowall-u,ali sve u svemu ljepse je nego bez toga!
keween
S-VHS kazeta

21 vel 2011, 10:42

Ja ću probati ovaj tjedan se poigrati s video wallom pa ću ostaviti sve komentare (psovke) ovdje :mrgreen:
nowhereman
VHS kazeta

21 vel 2011, 23:52

A kako se meni čini, ja ću morati uzeti godišnji za to 8-)

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 20 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 19 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.