Usporedni test MKV playera: Popcorn Hour A-200 i C-200

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
perpetum
DivX v6.x.x

Re: Usporedni test MKV playera: Popcorn Hour A-200 i C-200

26 svi 2010, 19:56

Citam malo recenziju i imam pitanje vezano za BitTorrent client da li ste ga isprobali i kako to funkcionira ?
Podrazumjevam ako je zapakiran kako ga otpakira i kako se reproducira ili se treba preko racunala otpakira?
Sta tocno znaci a200 ce se isporucivat sa liniskim blue ray playerom ?
Neka kombinacija blue ray playera da se poveze s njime pa kao takav ima mogucnost da se vrte blue ray filmovi iz videoteke ?

LP!
ucka
Video CD

27 svi 2010, 02:02

perpetum je napisao/la:Citam malo recenziju i imam pitanje vezano za BitTorrent client da li ste ga isprobali i kako to funkcionira ?
Podrazumjevam ako je zapakiran kako ga otpakira i kako se reproducira ili se treba preko racunala otpakira?
Sta tocno znaci a200 ce se isporucivat sa liniskim blue ray playerom ?
Neka kombinacija blue ray playera da se poveze s njime pa kao takav ima mogucnost da se vrte blue ray filmovi iz videoteke ?

LP!
...sta ce ti a200 ako imas linijski BR player i da vrtis samo BR filmove iz videoteke?
perpetum
DivX v6.x.x

27 svi 2010, 11:36

Ako si procital recenziju onda se to tamo spominje mene zanima drugi odgovor vise od blue ray playera externog .

LP!
perpetum
DivX v6.x.x

27 svi 2010, 18:15

A sto je sa bittorrent clientom a kokici a i c klase kako to funkcionira kapacitet diska koji najveci podrzava kako skida odnosno kada skine rar paket kako otpakirat i gledat na a i c seriji kokičara ?

LP!
perpetum
DivX v6.x.x

28 svi 2010, 14:18

Ovo je ludilo od uređaja .
Moram ga kupit pa makar bude sused jalan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nista kokice kod bokice moram uzet a cijene samih blue ray uređaja i ovako padaju pa cu njega uzet kao nekog vulgaris ili kada jos padne cijena Pansonic blue ray uređajim a kako gledam bogme 80tici je vec pala znacajo .

Znaci koikice kod bokice i diskulju od 2 tb i peglaj .
Skidaj skidaj i gledaj gledaj dok se ekran ne rastali :lol:

Živeli !
Psajdak
VHS kazeta

31 svi 2010, 10:42

Čitam malo netu i čini se da ta krasna stvarčica nije toliko krasna s obzirom da ne podržava .ass stilizirane titlove.
spud
VHS kazeta

02 lip 2010, 08:52

Kupio sam PHC c-200 :D :D :D
Sam uređaj očarava i dizajnom, stavio sam unutra i wifi karticu s tri antene, te skinuo novo firmware, zasad bez hdd kojeg bi trebao ubaciti kroz par dana. Međutim...
Javili se prvi problemi:
- Nemogu ga spojit s hdmi na dvi ulaz na TV-u odnosno kad prilagodim rezoluciju vidim "menu" ali kad pokrenem neki video - slika na TV-u se zblesira (pretpostavljam da moj TV nemoze gutati taj signal (posto se ne radi o hd tvu te je star vec tri - cetiri godine) iako je uredno primao sliku s grafičke kartice na laptopu - isto po principu komp -hdmi(out) to TV - DVI(in))
:? - Također me je iznenadilo što u ponuđenim web servisima nema YOUTUBE kaj me je jako razalostilo jer se spominjao u svim recenzijama kao sigurna stvar :shock:
- također kako sam stavio novi firmware kao "home menu" mi se ne javlja odmah network borwser, a ne klasično početno sučelje di mogu birat network, hdd, usb, setings itd...

neznam dal sam nesto zaribo.... :idea:

Ak mi moze nani ili netko drugi dati koji savijet - pretpostavljam da sam napravio neke pocetnicke greske bar sto se youtube tice

Posto jako cijenim ovu ekipu, unaprjed zahvaljujem :idea:
perpetum
DivX v6.x.x

02 lip 2010, 16:13

spud je napisao/la:Kupio sam PHC c-200 :D :D :D
Sam uređaj očarava i dizajnom, stavio sam unutra i wifi karticu s tri antene, te skinuo novo firmware, zasad bez hdd kojeg bi trebao ubaciti kroz par dana. Međutim...
Javili se prvi problemi:
- Nemogu ga spojit s hdmi na dvi ulaz na TV-u odnosno kad prilagodim rezoluciju vidim "menu" ali kad pokrenem neki video - slika na TV-u se zblesira (pretpostavljam da moj TV nemoze gutati taj signal (posto se ne radi o hd tvu te je star vec tri - cetiri godine) iako je uredno primao sliku s grafičke kartice na laptopu - isto po principu komp -hdmi(out) to TV - DVI(in))
:? - Također me je iznenadilo što u ponuđenim web servisima nema YOUTUBE kaj me je jako razalostilo jer se spominjao u svim recenzijama kao sigurna stvar :shock:
- također kako sam stavio novi firmware kao "home menu" mi se ne javlja odmah network borwser, a ne klasično početno sučelje di mogu birat network, hdd, usb, setings itd...

neznam dal sam nesto zaribo.... :idea:

Ak mi moze nani ili netko drugi dati koji savijet - pretpostavljam da sam napravio neke pocetnicke greske bar sto se youtube tice

Posto jako cijenim ovu ekipu, unaprjed zahvaljujem :idea:
Samo razocaranje mi kaze da pratim oglasnik da ga se docepam van cijene ducanske :lol: :lol:

Živio !
spud
VHS kazeta

02 lip 2010, 18:32

Nani je napisao/la:Nigdje mi nismo naveli da podrzava youtube.
ovak, u samoj vasoj recenziji se u uvodu se navodi:
Nani je napisao/la:Svi koji su malo bacili oko na multimedijalne playere (to su playeri koji reproduciraju uglavnom sve formate filmova, glazbe i slika, sa svega što imate u kući povezano LAN-om žično ili bežično, a imaju i vezu s popularnim internetskim servisima kao npr. YouTube), znaju da je jedan od najboljih među njima Popcorn Hour.
nadalje sam Ronis, koji je koliko znam jedini distributer za sada, na svojoj stranici (koja medju ostalim ima link na vasu recenziju) navodi...citiram početak:
"Multimedijani uređaj koji omogaćava jednostavnu i brzu reprodukciju SD, HD i Full HD materijala putem HDMI izlaza, bilo sa USB memorije, prijenosnog HDD-a ili LAN mreže. Uređaj podržava Internet radio, spajanje na web stranice kao što su Youtube, CNN i CNET TV. U uređaje je moguće ugraditi Wi-Fi mr Detaljan opis...."

No, nije mi cilj nikog prozivat jer i na jednoj od najposjecenijih recenzija na youtube se jasno vidi na sučelju mogučnosti odabire youtube među web servisima:
recenzija.jpg
recenzija.jpg (197.84 KiB) Pogledano 1338 puta.
Dakle mislim na kraju da ja mozda nisam nesto napravio kak spada.

Razmisljao sam da je mozda u pitanju i to sto ja jos nemam ugradjen hdd pa nema gdje cashirati podatke ako se radi o velikom videu, također nemam niti instaliran zbog toga YAMJ.... no to su nagađanja mene kao novajlije u HD tehnici

Kaj se TVa tice pitali ste koji TV ima DVI ulaz radi se o TV-u Philips 20PF4121/58 link: http://www.p4c.philips.com/files/2/20pf ... ss_aen.pdf zahvaljujem za svaku pomoc

Na kraju me je razocarala i jos jedna sitnica: titlove cita jedino ak su istog naziva kao i video file. Svi znamo da svako dodatno prckanje i pripremanje sa rename-njem oduzima i vrijeme...covjek uzme bolju stvar upravo radi tih sitnica (npr. quadro za 180 kune to ne zahtjeva).
perpetum je napisao/la: Samo razocaranje mi kaze da pratim oglasnik da ga se docepam van cijene ducanske :lol: :lol:
Živio !
perpetum nije mi bas konstruktivan ovaj tvoj odgovor

Nemojte se ljutit na duzini posta nisam sigurno htio spamirat nego dati konstruktivna konkretna pitanja vezana za sitnice (jer "sitnice čine djelo savršenim, a biti savršen nije sitnica" :) )
perpetum
DivX v6.x.x

02 lip 2010, 21:13

spud je napisao/la:
Nani je napisao/la:Nigdje mi nismo naveli da podrzava youtube.
ovak, u samoj vasoj recenziji se u uvodu se navodi:
Nani je napisao/la:Svi koji su malo bacili oko na multimedijalne playere (to su playeri koji reproduciraju uglavnom sve formate filmova, glazbe i slika, sa svega što imate u kući povezano LAN-om žično ili bežično, a imaju i vezu s popularnim internetskim servisima kao npr. YouTube), znaju da je jedan od najboljih među njima Popcorn Hour.
nadalje sam Ronis, koji je koliko znam jedini distributer za sada, na svojoj stranici (koja medju ostalim ima link na vasu recenziju) navodi...citiram početak:
"Multimedijani uređaj koji omogaćava jednostavnu i brzu reprodukciju SD, HD i Full HD materijala putem HDMI izlaza, bilo sa USB memorije, prijenosnog HDD-a ili LAN mreže. Uređaj podržava Internet radio, spajanje na web stranice kao što su Youtube, CNN i CNET TV. U uređaje je moguće ugraditi Wi-Fi mr Detaljan opis...."

No, nije mi cilj nikog prozivat jer i na jednoj od najposjecenijih recenzija na youtube se jasno vidi na sučelju mogučnosti odabire youtube među web servisima:
recenzija.jpg
Dakle mislim na kraju da ja mozda nisam nesto napravio kak spada.

Razmisljao sam da je mozda u pitanju i to sto ja jos nemam ugradjen hdd pa nema gdje cashirati podatke ako se radi o velikom videu, također nemam niti instaliran zbog toga YAMJ.... no to su nagađanja mene kao novajlije u HD tehnici

Kaj se TVa tice pitali ste koji TV ima DVI ulaz radi se o TV-u Philips 20PF4121/58 link: http://www.p4c.philips.com/files/2/20pf ... ss_aen.pdf zahvaljujem za svaku pomoc

Na kraju me je razocarala i jos jedna sitnica: titlove cita jedino ak su istog naziva kao i video file. Svi znamo da svako dodatno prckanje i pripremanje sa rename-njem oduzima i vrijeme...covjek uzme bolju stvar upravo radi tih sitnica (npr. quadro za 180 kune to ne zahtjeva).
perpetum je napisao/la: Samo razocaranje mi kaze da pratim oglasnik da ga se docepam van cijene ducanske :lol: :lol:
Živio !
perpetum nije mi bas konstruktivan ovaj tvoj odgovor

To je samo bila sala da ga neces valjda prodat odmah da se pripremam na oglasnike i pratim tko nije zadovoljan s takvim uređajem da ga ja kupim .
Sala mala !
Zivio !

Nemojte se ljutit na duzini posta nisam sigurno htio spamirat nego dati konstruktivna konkretna pitanja vezana za sitnice (jer "sitnice čine djelo savršenim, a biti savršen nije sitnica" :) )

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 18 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 17 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23560.
Ukupno tema: 3008.
Ukupno korisnika/ca: 7414.
Najnoviji/a korisnik/ca: miramel78.
Rođendan, danas, nema nitko.