LG DP1 BPBC

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
mmausa
VHS kazeta

LG DP1 BPBC

24 ruj 2010, 11:12

Vidim da još nema komentara za dotični player, cijenom je vrlo prihvaljtljiv (cca 700kn), ima i
ethernet i WI-FI konekciju, a dizajnom je za koplje ispred svih.
Jedino sto sam nasao sluzbeno od LGa su stranice na mađarskom (?).
Ukoliko ga netko ima nek napiše neki komentar, posebno me zanima da li je support dobar kao
i za LG Bluray playere

http://www.mediaplayerworld.com/index.php?topic=1740.0

http://www.lg.com/hu/szamitastechnika/m ... LG-DP1.jsp
mmausa
VHS kazeta

Re: LG DP1 BPBC

13 lis 2010, 21:34

Evo u novom Bugu "test", ali prilicno traljavo odradjen. Naveli su samo "obećavajuću implementaciju DLNA streaminga te podršku za pristup SMB/CIFS mrežnim shareovima i djeljenje spojenih USB memorija ili diskova na mreži". 6 predifiniranih veličina titlova, brzo premotavanje, Interface identičan kao na LG top-modelima TVa sa Youtubeom, Picasom i AccuWeather.

Ako netko pronađe "pravi" review nek posta. Cijena je jako zanimljiva, ima ga ispod 700kn već kod nas.
DJM
VHS kazeta

29 lis 2010, 23:12

Živo zainteresiran, pogotovu zbog cijene naspram mogućnosti i to još mislim kupiti u paketu sa LG plazmom i tako riješiti sve, samo da li može baš sve od ovih codec-a kao što piše i da li ima mogućnost update radi dopune za nove mogućnosti i codec pack-ove pretpostavljam čim je umrežen da bi morao imati
Eeee da ga dobiju na test pa da Nani ili Darko recenziraju
DJM
VHS kazeta

02 stu 2010, 02:30

mmausa je napisao/la:Ako netko pronađe "pravi" review nek posta. Cijena je jako zanimljiva, ima ga ispod 700kn već kod nas.
Evo jednog review-a : http://www.iboum.com/pr/lg-dp1w.php
a najviše me obradovao što ima Chipset: Sigma 8652 500Mhz, a na ovom linku imaju i komentari korisnika pa se iz toga može vidjeti nešto po pitanju mogućnosti i kvalitete.
Usput pogledaj i novi model WDTV Live Plus pa bi onda mogao komentirati mmausa jer ovaj negdje sličnih karakteristika
Bela
DivX v6.x.x

09 stu 2010, 19:25

Volio bih da ga testirate, bas sam nesto zainteresovan za njega (mada ce me zena roknuti :lol: ako ga donesem kuci, imam dva LG blu ray playera, ali neda vrag mira) svidja mi se dizajnom a po svemu sudeci nije ni los.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 32 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.