dune hd max

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
kuhar
DivX v.3.x.x

dune hd max

12 tra 2011, 06:18

10.4 stigao mi je dotični media centar sa ugrađenim blu ray playerom.u kompletu sam dobio :strujni kabel,hdmi kabel,rca kabel,daljinski i baterije i uputstvo.zbog nestrplivosti da isprobam prvo sam postavio sliku i zvuk.mrežu(da ubacim novi firmvare).što se tiče slike sd odlična.kad sam pokušao pustiti blu-ray nije išlo sve dok nisam priključio usb stick .nakon učitavanja kad je krenula slika isto odlično (film orginal Ja robot).ovo je moje kratko zapažanje prvog djela postavki buduči da još nisam nabavio hdd.sad na red dolaze pitanja:
video postavke:video mode 1080p50hz
aspect ratio 16:9
auto framerate 24/50/60
hdmi color depth 8bit

kada je reprodukcija slike imam sa gornje i doljne strane crno.kad razvučem sliku onda djelomično vidim titlove.
Nani ili tko drugi možda znate kako da postavim titlove.
za sada toliko pzdrav.
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"
kuhar
DivX v.3.x.x

Re: dune hd max

14 tra 2011, 17:57

nani hvala lijepa tako sam i uradio
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"
kuhar
DivX v.3.x.x

Re: dune hd max

14 tra 2011, 19:39

da što se tiče reprodukcije.ovo je bio lakši dio.za dan dva nabaviću hdd.mislio sam uzeti jedan od ova dva pa.se dvoumim.
1.wd 10eurs 1tb
2.samsung f2 1tb
koji?
sljedeče pitanje kako instalirati ostale programe Zappiti,torent,internet radio.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 28 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.