upravljanje zoomom slike i auto frame rate

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
nekitip
VHS kazeta

upravljanje zoomom slike i auto frame rate

28 srp 2011, 08:44

Pozdrav svima,
imam WDTV live, tamo negdje otkad se pojavio i jedna od stvari s kojom nisam zadovoljan, a WD nikako da je popravi, je upravljanje zoomom. Ako želim gledati 2.35:1 film na punom 16:9 ekranu, treba ga zumirati, za to bi optimalan zoom bio oko 1.3x, negdje malo više ili manje.

Međutim WD nudi samo 1.1x i 1.2x, a slijedeći korak je 2x.

Vidio sam da Tvix ima zoom u koraku od 1%, što je super, ali ne znam kakva je kvaliteta slike itd.

Molio bih vlasnike ostalih media playera, pogotovo mede8tora da ako mogu napišu kako je riješen zoom na tim playerima.

Također, jedna od stvari bez koje ne bih mogao na media playeru je da automatski prilagođava frame rate izlaza prema framerateu materijala, a to je WD isto napravio tek prije koji mjesec, Dotad sam morao bilježiti FR za svaki film i predpodesiti ručno prije gledanja.

Hvala.
ivan1607
S-VHS kazeta

Re: upravljanje zoomom slike i auto frame rate

28 srp 2011, 11:22

JA SAM TO RJEŠIO NA PANASONIK PLASMI 42X20E ,TAKO DA STAVIM 4:3 PUNI EKRAN I PLASMA TO ODRAĐUJE ODLIČNO. NEZNAM DALI TI IMAŠ TV KOJI TO MOŽE ODRADITI NA OVAJ NAČIN.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 18 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.