WDTV Live - rješavanje DTS-a

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
Cancel1
VHS kazeta

WDTV Live - rješavanje DTS-a

14 kol 2011, 17:39

Ovako naletio sam na WDTV live prilično jeftino pa kupio,dolazi mi za koji dan.
Sada sam odlučio kupiti i LCD,ništa preskupo,samo da je HD i da vrtim preko WDTV mkv i mp4 filmove na njega,inače tv praktički ni ne gledam osim poneku tekmu. Konkretno ovaj tv bi uzeo:
http://www.konikom.hr/p9717/tv-lcd-tosh ... _info.html
cijena mi je pristupačna a i budem još nešto popusta u konikomu navukao radi nekih prijateljstava ;)
E sad mene muči DTS,pošto mi je većina filmova u DTS 5.1 formatu dali će raditi DTS zvuk kad spojim HDMI kabelom WDTV na taj LCD,ako ne kako da riješim problem sa DTS-om a da ne moram još love pljunit za A/V reciever samo radi tog. Inače imam i zvučnike Logitech x530 5.1 pa bi bilo fora kad bi i njih nekako uspio ukombinirat da zvuk ide preko njih ali isto nemaju DTS dekoder.
Uglavnom DTS mi je problem,kako ga riješit najpovoljnije? Nije mi bitan sami surround toliko ako ga nemogu dobit bez recievera,recimo kad bi mogao spojit zvucnike te 5.1 na njeg i da rade svih 5 i woof bez surrounda ali sa nekim kvalitetnim zvukom bilo bi isto ok,samo kako to riješit.
Molim pomoć ;)
Nadam se da sam postao u pravi PDF ako nisam izvinjavam se ;)
Bela
DivX v6.x.x

Re: WDTV Live - rješavanje DTS-a

14 kol 2011, 17:54

Ako je live nece biti problema, a ako je stari ocekuj belaj.
A sada za 5.1 reciver ti je jedino rijesenje jer wd nema analogne izlaze koje bi kopcao na zvucnike, dok stereo radi normalno tj. prebacuje ac3 i dts u stereo normalo.
Cancel1
VHS kazeta

14 kol 2011, 18:08

Live je verzija ;) Dakle on će prebacit taj DTS 5.1 u stereo obični na zvučnike od TV ? ;) Odlično onda.
A što se tiče 5.1 dali bi ovakva spravica mogla riješiti taj problem:
http://cgi.ebay.com/AC3-DTS-5-1-Audio-G ... 5173wt_882

Znači da spojim WD na to pa to na logitech 5.1 kućno kino. ;)

I još jedan mali upit,ako film ima titlove npr. engleske na sebi,jer neki fajlovi imaju subove na sebi na 1 pa i 2-3 razna jezika, dali će mi WD pravit problema sa učitavanjem HR titlova iz srt datoteke?

Hvala na pomoći ;)
Bela
DivX v6.x.x

15 kol 2011, 06:30

Sa prevodima nece biti problema samo listas koji ti treba, ovaj dekoder bi trebao biti ok.
Cancel1
VHS kazeta

17 kol 2011, 15:39

Došao WD danas,nevjerojatnoooooo :D
Bolje od svakih očekivanja.
Umrežio sam ga preko Tcom Siemens gigaset sx763 sa kompom,ide 1080p film od 10gb sa DTSom preko mreže savršeno,što je fora spojio sam ga na composite A/V na tv video a ona dva za audio spojio na logitech x530 5.1 zvučnike i radi mi zvuk odlično,kad ide film na opcijama gore pod zvuk piše DTS 1.0 šta god to značilo a meni na zvučnike izlazi surround zvuk. :D :D još moram probat preko HDMI kad lcd dodje za koji dan,al za sad sam prezadovoljan ;)

Edt. piše DTS 1/1 a ne 1.0

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 32 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.