Xtreamer Prodigy

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
Grobnik
S-VHS kazeta

Re: Xtreamer Prodigy

10 pro 2011, 12:27

Prvi dojmovi dosta dobri - ocjena 4 od 5.
Pakiranje : daljinski + dvije baterije, HDMI kabel 1.4, USB kabel 3.0 naravno i uređaj. Da su dodali još i antenu bilo bi odlično.Daljinski dobro reagira ( ne mora biti uperen u player), da ima pozadinsko osvjetljenje i malo veća slova ispod tipki bio bi odličan.Početni izbornik - mogao je biti i bolji. Ima podosta tipki na daljinskom koje otkrivaju dodatne postavke sa mnoštvom opcijama. I tu se otkriva bogatstvo mogućnosti. Ubacio sam disk iz Med8era bez problema ga prepoznao. Pošto sam imao Y2M instaliran na tom hardu i to je bez problema prikazao. Android radi bez problema. Spajanje sa mrežom bez problema. Preko mreže vidi kompjutor bez problema ali kompjutor ne vidi prodigy. To je najvjerojatnije do Windows 7 jer sam i sa Med8erom imao problema . Wireless ne pronalazi ni jedan uređaj ( najvjerojatnije treba antena) . Ono što je mene najviše zanimalo to je slika i pokretanje raznih video formata i kodeca. I naravno titlova. No da krenemo redom slika savršena bilo HD ili 3D. ISO 3D datoteke od 45 giga vrti bez problema, tek kod premotavanja x 32 ima malih problema. 3D SbS rip mkv datoteke panika neće svaki put očitati datoteku, palo mi raspoloženje na nulu. Idem probati s vanjskog harda i opa sve radi pao mi kamen sa srca. Probam preko mreže iz kompa gledati vrti bez problema. Znači samo jedno moram hard u Prodigiyu formatirati i biti će ok. Titlovi velika pozitiva očitava sve znakove i jako bitno čita sub/idx što je bitno za 3D sbs rip datoteke. Zaboravih napočetku reći treba mu sigurno pola minute da očita hard. Kako na hardu ima oko 800 giga filmova i nije formatiran s Prodigiyem vidjeti ćemo kad ga formatiram ili ubacim drugi. Ako sam što preskočio ili krivo napisao nemojte zamjeriti.
Pozdrav.
Dodatak- nema wireless kako su najavljivali već treba kupiti vanjski. Na službenoj stranici objašnjenje da unutarnji mini wireless bio nekompaktibilan sa Androidom.
Dodatak 2.
Hard formatiran u Xtreameru, sada bez problema očitava sve datoteke nema više ni problema kod premotavanja velikih 3D Iso datoteka.Tipkom titlovi na daljinskom možete pokrenuti izbornik za titlove s kojim možete:
1. odabrati vrstu titlova i font
2. pomicati ih gore dolje
3. podebljavati ili stanjivati
4. odabrati boju titlova
I to sve dok se gleda film.
cagi
S-VHS kazeta

31 sij 2012, 10:12

@Grobnik
može mali osvrt nakon mjesec dana korištenja uređaja, plusevi i mane?
Grobnik
S-VHS kazeta

31 sij 2012, 19:45

cagi je napisao/la:@Grobnik
može mali osvrt nakon mjesec dana korištenja uređaja, plusevi i mane?
Za sada ti ne mogu puno toga reći jer nisam pogledao nego dva do tri filma. Ne stignem jer imam puno radnih obaveza. nadam se da ću ovaj mjesec sve to nadoknaditi pa onda napišem puno više.
1. Prvi film u 3D Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.II.3D.H-SBS.DUAL.1080p.BluRay.x264(ARENA)
oduševljen ali ??? kad pogledaš Panasonicov promotivni 3D ostaneš otvorenih usta. Znam to je baš napravljeno za promociju 3D.
2.Rise of The Planet of The Apes 2011 Blu-ray CEE 1080p AVC DTS-HD MA 5.1 fantastično.
Imam mede8er med500x i xtreamer velika razlika u kvaliteti slike i u samoj reprodukciji ne trza ni kod najzahtjevnijih datoteka.Jedino kod 3D filmova ako želiš izaći iz filma moraš prvo stisnuti prvo pauzu pa onda izlaz. Jer ako direktno želiš izaći ne prihvaća odmah komandu nego moraš više puta stiskati tipku za izlaz. Prvih dana dok sam isprobavao gledanje filmova mislio sam : kupio sam mačka u vreći, srećom nije tako. U postavkama postoji opcija BDL i ako ti je ona na ON nastaju problemi. Kad je na OFF radi kao urica. Minus kod xtreamera : nema Wi-Fi obečali ali nisu ugradili jer da smeta androidu. Čitam da novi xtreamer prodigy black ima Wi-Fi i Dbvt tuner. Sam android po meni nepotreban. Sučelje moglo bi i bolje. Ubrzo bi trebao izaći novi firmware gdje obećavaju dosta toga -jukebox , on-off android i dosta tih stvari. Zadovoljan sam, prodigy sam uzeo jer ima 1.4 HDMI, vrti 3D iso datoteke, čita IDX-SUB titlove što je bitno za SBS 3D filmove. Po meni solidan media player. Ima puno više mogućnosti od drugih. Volio bih da recenziju naprave pravi majstori da vidimo stvarno kakav je. Kad bude vremena još ću ponešto o njemu napisati.
Pozdrav.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 21 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 21 gost.
Registriranih korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca.
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.