Preporuka media playera

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
eredhion
VHS kazeta

Preporuka media playera

25 ruj 2011, 12:34

Pozdrav, kao što sam naslov teme kaže, potrebna mi je preporuka dobroga media playera po pristupačnoj cijeni (oko 1000 kn). Odlučio sam uzeti jedan takav uređaj pa sam malo istraživao na internetu i izgubio se u moru različitih modela :D pa vas molim za pomoć, savjete i vaša iskustva s pojedinim modelima. :)
Dakle, važno je da ima što bolju multimedijsku kompatibilnost (audio i video), funkcionalan i "lijep" izbornik (movie jukebox, sheets i sl.), mogućnost ugradnje internog hdd, te povezivanje na internet. Koliko sam uspio do sada istražiti na netu, slijedeći uređaji otprilike zadovoljavaju te kriterije:

- Xtreamer Sidewinder
- Xtreamer Pro
- Mede8er MED500X

Stoga, ako imate još kakavu preporuku ili savjet bio bih vam iznimno zahvalan. :)
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Preporuka media playera

27 ruj 2011, 19:43

Xtreamer playere još nisam testirao, no prema recenzijama kojima se može vjerovati ispada da su to solidni playeri s odličnom podrškom za A/V formate i da imaju video jukebox, a od nedostataka tu je nešto lošiji daljinski upravljač i razina buke kod Pro modela.

Osobno koristim Mede8er MED500X2 i Tvix Slim S1 i mogu reći da su to odlični uređaji koji reproduciraju praktički sve što se na njih poveže, s time da mi Tvix ima ljepše sučelje, brže učitava filmove i browsa po direktorijima, te ima ljepše titlove ;).

Oba su malo iznad 1000 kuna, a ako gledaš modele ispod 1000kn tada obrati pažnju na:

TVIX HD N1 Cafe i Mede8er MED400X. Oba imaju dobru podršku za razne formate, kompaktni su, no ne nude mogućnost ugradnje internog tvrdog diska.

HTH
Bringing Definition to High Definition
eredhion
VHS kazeta

Re: Preporuka media playera

29 ruj 2011, 17:52

Hvala na odgovoru. Na netu sam pročitao da taj Tvix HD N1 ima problema sa high bitrate videom.
A WDTV Live? Kakav je on u usporedbi s navedenim playerima?

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 36 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 34 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.