popcornhour a-300

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
hamsun
S-VHS kazeta

popcornhour a-300

13 sij 2012, 18:12

jučer sam se pohvalio da sam dobio a-300. a danas ga pokušavam savladati :D
uglavnom to yamj sučelje je izgleda sada automatizirano jer sam dva filma koja sam stavio skinuo cover i sinopsis s lakoćom, i to preko popcorna bez ikakvog odlaska na neki vanjski link.
uspio sam skinuti i NMT i to također bez poteškoća. no što dalje, imam bittorrent, no kako ga aktivirati. piše started, kao uostalom i za sve NMT apps ali kako krenuti??
ako se nekom da, bio bih zahvalan. a ako se nikom ne da, opet sve ok :D
ivan
DivX v6.x.x

Re: popcornhour a-300

13 sij 2012, 20:53

Najbolje ti je otici na njihov forum i tamo sve saznas ;)
hamsun
S-VHS kazeta

13 sij 2012, 23:08

hvala! otišao sam tamo i pogledao. trebati će mi jedno vrijeme da to sve pohvatam. mislim da bi to ipak trebalo biti malo jednostavnije i također bi trebalo uključivati hrvatski jezik. dobro, taj info engleski još i mogu pratiti ali je lakše na materinjem :D
čini mi se da je to velika mana popcorna. komplicirani manual.
ivan
DivX v6.x.x

14 sij 2012, 04:22

hamsun je napisao/la:hvala! otišao sam tamo i pogledao. trebati će mi jedno vrijeme da to sve pohvatam. mislim da bi to ipak trebalo biti malo jednostavnije i također bi trebalo uključivati hrvatski jezik. dobro, taj info engleski još i mogu pratiti ali je lakše na materinjem :D
čini mi se da je to velika mana popcorna. komplicirani manual.
nije tesko skuziti popcorn, jednom kad se poslozi radi bez greske ;)
Hrv jezik ce biti ubacen kroz nekoliko sljedecih nadogradnji.
hamsun
S-VHS kazeta

14 sij 2012, 15:31

možda nije teško tebi :D ali ti sigurno nisi prosječan kupac već koliko kužim poznaješ problematiku. ali što to znači? zar mi koji ne poznajemo stvari kao ti, moramo otići na kurs da bi mogli savladati manual popcorna?
i nije jednostavan ma koliko ti tvrdio da jest 8-)
ivan
DivX v6.x.x

14 sij 2012, 17:14

Jednostavan je onoliko koliko zelis imati funkcija na njemu.
Ako zelis iskoristiti puni potencijal popcorna onda moras sve posloziti i dalje samo uzivas.
hamsun
S-VHS kazeta

14 sij 2012, 17:30

ivan je napisao/la:Jednostavan je onoliko koliko zelis imati funkcija na njemu.
Ako zelis iskoristiti puni potencijal popcorna onda moras sve posloziti i dalje samo uzivas.
da, to je pravi odgovor.
movie
VHS kazeta

26 sij 2012, 16:01

ivan je napisao/la:Jednostavan je onoliko koliko zelis imati funkcija na njemu.

Večini ljudim je problem kako sve posložiti pa nikako da uživaju u uređaju. O bugovima softvera da ne govorim. Čista frustracija. Nije mi jasno zašto u određenim postavkama traži postavljanje zaporki ako ja to ne želim? Do dan danas nisam uspio s a-300 ući u svoje računalo jer traži zaporku ? Ne znam kakvu jer računalo nije pod nikakvom zaporkom! Totalan idiotizam! Kada i postavim zaporku na računalo i na a-300 upiše tu koju sam postavio kaže da je kriva? Ne znam čemu služe ta hrpa nepotrenih zaporki? Tko želi neka si ih postavi, tko ne želi neka ih onemogući...
Kako izbjeći i je li moguće pogasiti traženje zaporki i kako ući na računalo koje vidim ali ne mogu zbog zaporke koja na računalu niti ne postoji?
Tomo34
VHS kazeta

26 sij 2012, 16:57

E ovoga puta mislim da krivo optužuješ Popcorn, pusti sad njega ima i on svojih briga :D

Mislim da ti kompjuter ne dozvoljava pristup preko mreže, odnosno moraš sherat određene foldere koje želiš na mreži.
Zaporku nemaš za pristup na kompjutoru ali preko mreže vjerojatno imaš a isključiš je u control panel/network and internet/network and sharing center/advenced sharing settings i dole pri dnu isključiš zaporku.
Onda odeš na folder koji hoćeš sherat, desni klik/share with/specific people otvoriš i tu se poigraj sad se toćno ne sjećam, mislim klik na onaj trokutić lijevo od add pa recimo everyone, pa add.
E sad neznam kome je dostupan taj folder, nadam se samo na kućnoj mreži :D, ja tako nekako radim.
Probaj pa javi jesi uspio ili di si zapeo.
Poz!
Maat236
VHS kazeta

26 sij 2012, 17:01

movie je napisao/la: Kako izbjeći i je li moguće pogasiti traženje zaporki i kako ući na računalo koje vidim ali ne mogu zbog zaporke koja na računalu niti ne postoji?
Ako je windows 7 u pitanju po defaultu je uključen password na homegroupu. Taj password treba upisati za pristup računalu. Može i sa guest-guest vjerojatno, ili ime usera, a za password prazno polje, sve ovisi kako je file sharing postavljen.
Evo kako ugasiti password na file sharingu, sa screenshotovima:
http://maximumpcguides.com/windows-7/di ... d-sharing/

ili tekst:
1. Click Start
2. Under you user picture, right click Network
3. Choose properties (this opens Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center)
4. Click Choose homegroup and sharing options in the lower list (this opens Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center\Homegroup)
5. Click Change advanced sharing settings... (this opens Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center\Advanced sharing settings)
6. The setting right before the last one is: Password protected sharing!
7. Choose Turn off password protected sharing and you are good to go without any restarts and stuff.

Bonus: A quicker way: Type "advanced share" and choose Manage advanced sharing settings
(this will guide you to step 5.)

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 24 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 22 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23557.
Ukupno tema: 3013.
Ukupno korisnika/ca: 7424.
Najnoviji/a korisnik/ca: Setkanaoknorew.
Rođendan, danas, nema nitko.