Media player + zvucnici preporuka

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
Cuky
VHS kazeta

Media player + zvucnici preporuka

26 vel 2012, 22:10

Pozdrav,

nedavno sam kupio panasonic plasmu P42s30e i sada bi si TV nadogradio sa nekim media playerom i 5.1 zvucnicima. Posto sam relativno nov na ovom podrucju, zamolio bih nekog od vas tko ima iskustva da mi preporuci sto bi bilo najbolje kupiti (do cca. 3000kn)?

Zapravo nisam siguran da li mi je pametno uzeti media player i zvucnike odvojeno ili kupiti neko kompletno kucno kino za te predvidene novce... svidja mi se npr. media player Mede8er MED500X2 (ili jeftijija varijanta MED400X2 ) pa bi ga vrlo rado nadopunio s nekim zvucnicima, ali nisam siguran da li do cca. 3000kn mogu nesto dobiti na taj nacin...

Bilo kako bilo, molim preporuke, upute....

Hvala!
steeleye
HDTV ekspert

Re: Media player + zvucnici preporuka

27 vel 2012, 01:27

Teško je reći šta je pametnije za tu svotu novca, player oko 1000 kuna ostaje 2000 za neki recimo logitech 5.1 zvučnički sistem sa pojačalom (za pc) ili ići na neko lg blu ray kućno kino...
Prednost media playera je u većem broju podržanih formata u odnosu na kućno kino, dok je prednost drugog all in one riješenje. Mogu preporučiti nešto od LG-a, HX906TA zbog dobre mkv podrške i DLNA ili ako idete na drugo riješenje MED500X2 i Logitech Z906 zvučnici. Pričekajte još koji savjet od forumaša...

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 18 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.