WD TV ili LG blu ray player

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
klaun
VHS kazeta

WD TV ili LG blu ray player

18 tra 2012, 22:37

Da li je bolje danas uzeti neki od ovih LG blu ray playera kao uređaj koji će puštati sve, ili je za mkv i ostale formate ipak bolje uzeti WD TV?
midleage
Video CD

Re: WD TV ili LG blu ray player

19 tra 2012, 12:33

Odgovor se nameće sam od sebe. Treba li ti ili ne blu ray player? Dok je kod media playera reprodukcija sa harda primarna, kod većine Blu ray playera je to više sekundarna mogućnost.
klaun
VHS kazeta

19 tra 2012, 19:33

Ne treba. Primarno sam zainteresiran za reprodukciju digitalnih medija sa USB hard drive-a. Imam PS3 ako mi se baš puštaju blu ray diskovi.

Međutim mislio sam ako je podrška MKV i ostalih formata dobra na ovim LG-evim blu ray playerima onda bi se možda ipak više isplatilo uzeti blu ray kao sveobuhvatni uređaj. Čak su i jeftiniji kod nas od prenapuhane cijene WD TV-a u domaćim trgovinama.
steeleye
HDTV ekspert

19 tra 2012, 19:49

Media playeri imaju podršku za veći broj formata od bluray playera i po tome su u prednosti nad njima, kao što je rekao midleage ako vam ne treba optika i bluray reprodukcija media player je bolji izbor, HTPC još bolji-
midleage
Video CD

20 tra 2012, 19:29

WD sa svojim media playerima nipošto nije jedini izbor, a vjerojatno niti najbolji (osobno mišljenje). Trebalo bi prvo definirati cjenovne limite, pa onda vidjeti što bi bilo najpogodnije. Na tržištu je stvarno hrpa uređaja i svakim danom ponuda je sve šira. Ako želiš multimedijalni blu ray gledaj u pravcu Dune i Popcorn uređaja.
klaun
VHS kazeta

29 tra 2012, 11:57

midleage je napisao/la:WD sa svojim media playerima nipošto nije jedini izbor, a vjerojatno niti najbolji (osobno mišljenje). Trebalo bi prvo definirati cjenovne limite, pa onda vidjeti što bi bilo najpogodnije. Na tržištu je stvarno hrpa uređaja i svakim danom ponuda je sve šira. Ako želiš multimedijalni blu ray gledaj u pravcu Dune i Popcorn uređaja.
Uzeo sam na kraju WD TV Live SMP... ovaj zadnji model. PA ima sve šta mi treba, pušta sa harda, streama, youtbe za gledanje spotova tu i tamo. Vidim da je i community aktivan i puno custom firmware-a itd. I što je najbitnije ima ugrađen wi-fi. Nema maltretiranja sa provlačenjima kablova i USB wireless adapterima. Cijena isto pristupačna

Znam za ove "naprednije" tipa Popcorn, mediabear (kako se već piše), Dune itd koji su svi daleko preko 1000 kn. WD TV je mal, praktičan i ima stvarno sve što meni treba. Ne trebaju mi ugrađenii hard diskovi, mogućnost skidanja torrenata itd...
midleage
Video CD

30 tra 2012, 20:44

Drago mi je da si zadovoljan kupovinom. Slažem se da je nepotrebno plaćati nešto što nećeš koristiti.Svojedobno sam "pošteno" ožičio kuću, tako da nemam potrebu za WiFi, ali me zanima, pa ako možeš probati rade li BD ripovi većeg bitratea bežično bez zastajkivanja? U prošlost je sa time znalo biti problema.
klaun
VHS kazeta

03 svi 2012, 13:31

midleage je napisao/la:Drago mi je da si zadovoljan kupovinom. Slažem se da je nepotrebno plaćati nešto što nećeš koristiti.Svojedobno sam "pošteno" ožičio kuću, tako da nemam potrebu za WiFi, ali me zanima, pa ako možeš probati rade li BD ripovi većeg bitratea bežično bez zastajkivanja? U prošlost je sa time znalo biti problema.
Rado bih ti odgovorio ali nemam još uređaj kod sebe. Uzeo sam ga preko staraca koji rade u inozemstvu, tamo je ipak jeftinije. Tek ću ga imati kad se vrate :)

Vjerojatno to znaš, ali imaš dosta aktivan community na službenim forumima pa možeš tamo pitati.

http://community.wdc.com/t5/WD-TV-and-H ... ertainment
midleage
Video CD

03 svi 2012, 19:59

Ma nema žurbe, kao što rekoh, ja nemam potrebu za bežičnim prijenosom, ali gledam nešto za šogora. Skoro mu je nemoguće provući žicu bez prevelikih zahvata.

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 18 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.