Medo ili kokica

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
Odgovori
toroipanco1
VHS kazeta

Medo ili kokica

Post Postao/la toroipanco1 » 12 lip 2012, 01:02

Poštovani,
čitanjem svih stranica ovog foruma nisam bliže odabiru svojeg prvog mediaplayera, pa zato trebam više prijedloga (više glava je uvjek pametnije nego jedna :). Do sada sam Vašim savjetima uspješno kupio S20 :), za "punicu :evil: samsunga, pa je sada nekim redosljedom na redu mediaplayer (oko božića je na redu novi Pani pa ću se opet javiti :D ;) ).
Uglavnom, radi se o Med500x2, 400x2 ili Popcorn A-210.
Torenti, NAS i slićne điđemiđe su mi nevažni iako sva 3 modela u većini slućaja imaju takve điđemiđe. Imam prijenosni hd od 500 gb i za sada ne razmišljam o ugradnji internog hd (400x2 odgovara). Gledalo bi se 90% mkv 720,1080, nešto sitno bluray iso i sad dolazi problem sa mkv3d tj. ne znam kakva je zastupljenost filmova u mkv3d, a oko božića mi se smješi pany 3d.
Evo, to su moji problemi, možda bi išao na 400x2, pa sljedeće godine uzeo neki drugi noviji model mplayera ili ??

Nadam se Vašoj pomoći.

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Medo ili kokica

Post Postao/la Darco » 13 lip 2012, 16:02

Pozdrav,

Za navedene zadatke će i Med400X2 i Med500x2 ali i Tvix Slim S1 biti i više nego dobar izbor. Imam doma i Med500x2 i Slim S1 i u dnevnom boravku mi je već dugo vremena Tvix - jako brzo učitava filmove i sve isprobano radi. Jedino ako tražiš i internet onda je Mede8er bolji jer Tvix u zadnje vrijeme ne nadograđuju i pitanje je hoće li uopće u dogledno vrijeme.

Ako gledaš MKV s SBS (side by side) metodom rezolucije 1920x1080 px (ukupno!), onda će to raditi pravilno na svim navedenim modelima.
Bringing Definition to High Definition

Odgovori