Preporuka potrebna. Koji media player od ova tri?

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
nikola2004mkd
VHS kazeta

Preporuka potrebna. Koji media player od ova tri?

24 lip 2012, 15:16

Planiram da uzmem neki media player koji ima ugradjeni interni HDD ili ima podrsku za interni HDD.

Kako nema neki veliki izbor na ove uredjaje izbor je sveden na tri trenutno dostupna uredjaja i to:

WD TV Live Hub (sa ugradjeni 1TB HDD)
Asus O`Play HD2 (sa podrsku za 3.5" HDD)
Patriot PBO Core (sa podrsku za 2.5" HDD)

Ono sto mi je najvaznije i najvise me interesuje je podrska za titlove. Dali ovi uredjaji imaju podrsku za .srt titlove i dali je moguce da se titlovi podesavaju (encoding, folemina na font, boju i sl.)?

Druga stvar koja me interesuje je mogucnost da gutaju HDD formatirane u NTFS format.

Pa sta mi preporucujete?
zelesplicanin
VHS kazeta

Re: Preporuka potrebna. Koji media player od ova tri?

19 svi 2013, 01:40

nikola2004mkd je napisao/la:Planiram da uzmem neki media player koji ima ugradjeni interni HDD ili ima podrsku za interni HDD.

Kako nema neki veliki izbor na ove uredjaje izbor je sveden na tri trenutno dostupna uredjaja i to:

WD TV Live Hub (sa ugradjeni 1TB HDD)
Asus O`Play HD2 (sa podrsku za 3.5" HDD)
Patriot PBO Core (sa podrsku za 2.5" HDD)

Ono sto mi je najvaznije i najvise me interesuje je podrska za titlove. Dali ovi uredjaji imaju podrsku za .srt titlove i dali je moguce da se titlovi podesavaju (encoding, folemina na font, boju i sl.)?

Druga stvar koja me interesuje je mogucnost da gutaju HDD formatirane u NTFS format.

Pa sta mi preporucujete?
za prvoga znam jer ga imam, reproducira srt i ostale titlove, mozes podesiti velicinu slova, boju, i poziciju titlova...

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 31 korisnik/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23981.
Ukupno tema: 3394.
Ukupno korisnika/ca: 7479.
Najnoviji/a korisnik/ca: junkts.
Rođendan, danas, nema nitko.