Asus media player O!Play TV PRO

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
zeljkoHD
VHS kazeta

Asus media player O!Play TV PRO

07 ruj 2012, 10:35

Trebam jedan multimedijalni player koji ima u sebi DVB-T tuner, DLNA, LAN i da mi služi kao NAS disk.
Ovaj gore navedeni ima sve to (i više od toga) ali me zanimaju iskustva vlasnika, naročito me zanima podrška EPG za hrvstke znakove, podrška za titlove (također dijakritični znakovi) te čita li titlove i ako se datoteka ne zove isto kao film, ima li teletekst, radi li odlično kao NAS disk i eventulani problemi na koje ste naišli prilokom korištenja.
Svugdje se sppominju Tvix media player HD SlimS1 Duo i Iamm NTR83, a Asus O!Play TV PRO je jako slabo zastupljen, a čini mi se kao najkompletnije rješenje do sada za relativno razumnu cijenu.

http://www.asus.com/Multimedia/Digital_ ... ay_TV_Pro/

Lp
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Asus media player O!Play TV PRO

08 ruj 2012, 22:26

Pozdrav,

Nisam testirao Asusove media playere, no prema recenzijama njihovih modela na Digital Versusu (a za koje znam da zbilja testiraju i da su objektivni), ocjene nisu sjajne, većinom 3/5 zvjezdica.

Možda u zadnjem kvartalu uzmemo i taj model na test pa ćemo znati više, posebno što se tiče lokaliziranih funkcija.

http://www.digitalversus.com/media-cent ... -a320.html
Bringing Definition to High Definition

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 18 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.