Mede8er MED500X2 - zastajkivanje 24Hz slike

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
Shinichi
VHS kazeta

Mede8er MED500X2 - zastajkivanje 24Hz slike

02 sij 2014, 10:20

Pogledavši nedavno recenziju odlučio sam kupiti uređaj i ostao neugodno iznenađen s nekoliko stvari:
Prvo: u recenziji je navedeno - citiram: "Prikaz 24 Hz sadržaja je besprijekoran, tako da se filmovi pravilno prikazuju bez trzanja ili drugih anomalija."

Jednostavno nije točno. Karakteristika mojeg isprobanog 24 Hz materijala (sa internog hard diska i USB memorije) je ta da slika definitivno zastajkuje (trza) - posebno kod kretanja kamere horizontalno (prati auto u pokretu npr.)

Mogu potvrditi da je problem u uređaju jer imam stariji WD elements play koji isti materijal prikazuje potpuno glatko (dakle nije riječ o nikakvoj slaboj propusnosti USB memorije niti internog diska).

Drugo: ne dozvoljava kopiranje eksternih titlova na interni disk (obzirom da eksterni titlovi nisu vidljivi) no, očekivao sam da će to automatski kopirati ako je i titl istog naziva kao film, not to nije slučaj.

Ukratko sam htio navesti ova dva problema. Sa titlovima se mogu pomiriti i to riješiti na drugi način ali trzanje 24 Hz materijala nikako.

Ako imate kakve savjete, volio bi čuti što eventualno mogu pokušati podesiti na Mede8er-u.
Hvala unaprijed.
Marko45
VHS kazeta

Re: Mede8er MED500X2 - zastajkivanje 24Hz slike

18 tra 2014, 08:29

To trzanje nikako ne valja, a sta je sa garancijom?

____________________________________________________________________________________________________
prodaja polovnih automobila prodaja polovnih automobila

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 49 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 47 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23955.
Ukupno tema: 3368.
Ukupno korisnika/ca: 7475.
Najnoviji/a korisnik/ca: anthonyjones193.
Rođendan, danas, nema nitko.